bugün

islamdan soğumak nedir ?

islam ın ne suçu var ?

şu an dinimize en sahip çıkmamız gereken dönem, açıkca hepimiz görüyoruzki bu adamlar islamiyeti kendi çıkarları uğruna ufaktan ufaktan değiştirip, rahat rahat kullanıyorlar.

sahip çıkacaksınki, daha fazla ileri gidemesinler.
Akp'yi sevmemi sağlayan olaydır.
ben akp yüzünden soğumadım, zaten akp henüz kafa kesecek evreye ulaşmadı, imanı sakat.
islam da çok üzülmüştü zaten. inkar eden kendine gece yapar. kimseye bi şey olmaz.
islam da çok üzülmüştü zaten. inkar eden kendine gece yapar. kimseye bi şey olmaz.
Televole kültürü derecesinde islam bilgisi olanların düştüğü akıbettir. Islam ı iyi anlayan bir kişi ne akp ye bakar, ne chp ye.
Devir artık müslümanlar a bakarak müslüman olma etkılenme devri değil.

Kur an ve hadislerden başka islam i model arayanlar yanılır. Devir fitne devrıdır. AKP nin içinde gerçekten kendini dine, devlete, millete adamış kişilerde vardır, cebini dolddurmanın, kendini orya getırenkere yalakalık yapmanın peşinde olanlarda. AKP devletin 90 yıllık " halkın kendi kendini yönetmesi " yalanını ortaya çıkarıp, vesayet engeller ini aşarsa ne mutlu.
rüşvet, torpil, ihaleye fesat, hırsızlık, çocuk tecavüzü, kullara tapıp allah'a şirk koşmak gibi ahlaksızları dindar görünüşleri arkasına saklamalarından dolayıdır.
(bkz: içki nedir bilmezdim şimdi bir ayyaş oldum).
bu yaptıgınız laiklige ters.
akabe dini prezevatif gibi kullanan bir sahtekarlık örgütü,

akabeye bakacak olsam insanlıktan bile istifa etmem lazım.
islamı üstad kadir mısıroğlunun tabiriyle hıdırellez eğlencesi kabilinden, sırf ibadet etmek olarak telakki eden zatların esasında soğuması değil de, asıl olanı hissetmesidir. Zira islamı seven birisi islamın hiçbirşeyinden soğumaz, zira islam hem ahiret, hem dünya içindir. insana müsbeti* tebliğ eder. islam camilerdeki tabir-i caizse kendini "namaz kıldırma memuru" zanneden imamlarımızın da ekseriyetinin bildiği gibi inanıp ibadet etmekten ibaret değildir. islam başlıbaşına bir dünya fikridir. Bir mefkure*dir. bu mefkure islamın esas umde*lerini ihtiva ettiği için bu mefkureye karşı olan zat filhakika dine karşıdır. zira islam herşeye bir cevabı olan kusursuz bir mefkuredir ve islamın vaazettiğinden farklı bir reye sahip zat islamın hilafına bir imal-i fikir yapmış olur.
akp nin islamla alakası vardır. hatta akp tam olarak islamın aynasıdır. akp nin icraatleri sizi islamdan soğutmaya yetmiyorsa diğer ülkelerdeki benzer türdeşlerine bakarak da islamdan soğumaya devam edebilirsiniz. zira hepsi aynı kok un laciverdi.

tanım: akp yüzünden islamdan uzaklaşan kişi davranışıdır.
valla benim soğuyasım vardı. akp tüy dikti.
Akp yüzünden islamdan değilde islamcılardan soğuma olabilir.
akp`nin dini siyasete alet etmesinden ve sürekli dini kullanmasından kaynaklanan bir durumdur.
onun bunun yüzünden islamdan soğuyorsan zaten bırak soğumayı islama arpa boyu kadar bile yaklaşamamışsın demektir.
Akp laiklik ilkesi doğrultusunda harekat ediyor islamla alakası yoktur .
güncel Önemli Başlıklar