1. ?.
  akp iktidarının kendisi gibi amerikancı islamcı özgür suriye ordusu adlı çetelere öteden beri ülkemizde askeri ve lojistik destek verdiği biliniyordu. ama bu çetelerin sıcak savaşı ülke içinden yaparken görüntüleri yoktu ya da basına ulaşmamıştı. işte bu görüntülerde, türkiye sınırının berisinden ötesine kurşun atan islamcı çeteleri göreceksiniz:
  https://video.uludagsozluk.com/v/akp-yi-yüce-divana-götürecek-görüntüler-45454/  not: görüntüler taze.
  ek: "götürecek görüntüler" derken yaptığım saçmalığı kabul ediyorum. türkiye'de bugün devlet kurumları içerisinde akp'den hesap soracak bir güç yok. akp'den hesabı bu ülkenin emekçileri, bu ülkenin ikinci cumhuriyet'e, yeni osmanlı'ya boyun eğmeyen insanları soracak.
  3 -2 ... anadol
 2. ?.
  eli silahlı muhalif katillerin sınırın ne tarafında olduklarını akp'lilerin bakıp bakıp idrak etmesi gereken görüntüler, muz cumhuriyetine çevirdiniz ln. memleketi, elini kolunu sallaya sallaya girip çıkıyor adamlar.
  2 ... sinirlenmicem
 3. 1.
  Türkiye suriye sınırında iktidarı kaybetmiş baasın kafir köpeklerinin yaraladığı gariban direnişçilerin hastahaneye taşınma görüntülerinden başkası degildir, karşı karakol özgür suriye ordusu tarafından ele geçirilmiştir bugün ki haberlere göre, elhamdulillah, kafir esad a ve onun türkiye içerisindeki işbirlikçisi ve aynı zamanda pkk destekçisi Kılıçdaroğlu ve onun pkk sevicisi avanesine geçmiş olsun...

  not: bu örüntüleri böyle sunmak empati degil bizzat ülkeye ihanettir, velev ki özgür suriye ordusuna destek olsun türkiye, katil ve kafir esad ın yandaşı olmak bizzat onun vebalini üstlenmektir, pkk ile işbirliginde yeni ve onulmaz bir mertebedir, bölücülüktür şerefsizliktir, müslüman olmak gerekmez mazlumdan yana olmak için insan olmak yeterli kriterdir.
  2 -11 ... affetmem cizerim