bugün

bunu yapan beyinsiz bile değildir. kafasının içinde bok taşıyordur.
tipik siyasal islamcı davranışıdır. ona oy vermeyen, onunla aynı düşüncelere sahip olmayan herkes dinsizdir ve teröristtir. yeri geldiğinde osman öcalan bile yoldaşı olur ama. devlet televizyonuna çıkarırlar.
kimi var din ile devlet işlerini birbirinden ayırır, kimi var din ile devlet işlerini birbirine karıştırır.
malı götürmek için hedef şaşırtmaktır.
ancak akp'nin bir din olarak kabul edilmesi dolayısıyla haklı olunabilir.
beyniyle kıçı yer değiştirmiş bir yobazın

ne dediğinin

ne kıymeti var.
Erdoğan'ı sevmeyenlerin hepsi dinsiz,imansız,kitapsız değildir.
Ama bütün dinsiz,imansız,kitapsızlar erdoğan'ı sevmez. Olayın aslı budur. Yalandan kıvırmanıza gerek yok.
akabenin yolsuzluklarını ortaya çıkaran sayıştay başkanını

apar topar görevden atanlar

dinli imanlı olduğunu iddia eder.
AKP'yi ilah edinmiş kimselerin yaptığı iştir.
Herkes önce kendine baksın.

Partilerinin adı her yerde ne ile anılıyor?

Dini siyasete alet ediyorsunuz diyince de kudururlar.

Saygılar sunuyorum azizim…
2002 den önce bütün toplum ateist miydi sorusunu akla getirir. BU toplum dinin bireye ait olduğunu, Tanri le kişi arasında olduğunu öğrenmediği sürece affedersin ama yarraktan yarrak beğenir.
Dini imanı AKP olmuştur münafıktır siktiri çekin gitsin.
Elhamdülillah bir dinimiz var ve her gün Allah'a "bu insanlarla aynı dinden değilim" diye dua edildiği düşünülürse...

Şöyle örnekleyelim; Elinde çakma iPhone telefonu ile veya doğan görünümlü şahin arabasına Mercedes yıldızı koyup hava atan insanlarla kalite tartışması yapmak aptallık olur.

https://youtu.be/g_ZwR0v4DQQ

Bu insanlar bugün Davutoğlu'na küfür ediyor.
bize oy vermeyen patates dinindendir, erbakan
ben allahın yeryüzündeki gölgesiyim, sultan süleyman
deus vult, haçlılar

yüzlerce yıldır devam eden bir goygoydur. ilahi gücün yalnızca onun yanında olduğu.
müslümanlık = akparti değil ama chp lilik cehenneme rezervasyon yaptırmaktır.
Kendi dininden olmayanı dinsizlikle suçlamaktır.
Biz sizin dininize iman etmek zorunda değiliz,
Elhamdülillah müslümanız,
Sizin dininize size bizim dinimiz bize.
akp'yi sevmeyeni kim neden dinsizlikle suçlasın amk? yine boş beleş söylemler. ortada olan şey, kişinin akp'yi sevmediğini ikrar ederken müdafaa ettiği görüşe göre öne sürülen düşüncedir. siz de biz de biliyoruz ki akp'yi sevmeyen herkes dinsiz değildir ancak dinsizler kesinkes akp'yi sevmez.
dinimizin nasıl olduğunu bilseler de suçlasalar ya. komik olan bu işte !
dinsiz olmak suç muydu ki suçlasin. kendinin bile doğru düzgün bilmediği bir dine mensup şahıs için fazla cesur bir hareket.

21. yy da bu cahillik ile muhatap olduğum için utanıyorum. peri masalları islamdan daha bağlayıcı benim için.
dinsizlik, fetöcülük, terörist daha bunlar da var.
öylesi deyyuslarla aynı dinden olmamak şereftir.
güncel Önemli Başlıklar