1. 1.
  (bkz: demokrasi hazimsizlik hakaret uclemesi)*

  tanım: mecburi bir durum.
  -2 ... kara hilal
 2. 2.
  akp'yi sevmeyip aldığı oy oranına ve peşinden sürüklediği kitlelere hakaret etmemektir, geçtim saygıyı falan, iki dakka efendi olun yeter !
  1 -1 ... kill for you
 3. 3.
  işte bu mantalite yüzünden ülke zaten bu hale geldi.. sevmiyorum ama saygı duyuyorum.. istemiyorum ama saygı duyuyorum.. biz daha saygı duyalım , ülke elden gidince de saygı duruşuna geçeriz..
  3 -1 ... mutlu depresif
 4. 4.
  saygıdan kasıt, yapılanlara ses çıkarmamaksa sonuna kadar yanlış bir harekettir.
  ... fightordie die
 5. 5.
  western filmlerindeki siyasi mesaj verme kaygısı güden muhtemel kızılderili reisi repliği...

  -ho yaralı diz naber.

  +ho beyaz adam ben var barış çubuğu tüttürmek.

  -senin için hükümet karşıtı diyorlar.

  +alakası olmamak ben akpyi sevmemek ama saygı duymak.
  1 ... xabiasvili
 6. 6.
  (bkz: yakisikli degil ama sempatik)*
  ... sabiha
 7. 7.
  hiç bir şekilde sevmiyor saygıda duymuyorum. bu ülkede 12 yılda binlerce şehit verilip binlerce anayı ağlatıyorsa bu iktidar ne saygısı? bu ülkede zengin okuyabiliyor, fakir okuyamıyorsa nasıl saygı duyacağım. bu millet ateist olduğum için yüzüme tükürüp bakara suresiyle makara diye dalga geçeni dindar yapabiliyorsa ben bu halka da saygı duymam arkadaş, partisine de. sırf onlar gibi düşünmediğim için, sırf vicdanım, şerefim, onurum olduğu için beni görmezden geliyorsa kusura bakmasın hiç kimse, "ama halkın iradesi saygı duy" diyenlere kıçımla gülerim. atama dil uzattı lan bu adam, savaşta sırtında silah taşıyan anamın, korkusuzca, ayağında ayakkabısı olmadan savaşan atalarımın kurduğu bu ülkeyi boka batırıyor ve ben saygı duyacağım öyle mi? hadi be puşt sende. twitter in yasaklanmasına rağmen #MilletinKararıAKPARTi hashtag ı ile akp ye destek veren bu çelişkeler içerisinde yüzen güruha mı saygı duyacağım ben?
  1 -2 ... ayrilamiyoruzmelihayla
 8. 8.
  Hane halkına adam başı 500 lira teklif edip akp ye evet yazılı pusula atıp vatan sattırana adam demem. Sarılacak bayrağı olmayan vatansızlara zerre saygı duymam. Ne makamına ne de adına. Net.
  -2 ... pegasusuruyasindagorentrakyali
 9. 9.
  akepe, din üzerinden bu kadar zaman seçim kazansın, son seçim döneminden önce dinin amaç değil araç olduğu bal gibi ortaya çıksın (algısı olan beyinler için geçerli), akabinde bütün kolluk kuvvetlerini tavsiye etsin...seçimde %45 oy aldıktan sonra bakara/makara diyen bakan bozuntusu ve hırsızlar topluluğu ile balkonda intikam konuşması yapsın sonrada bu partiye saygı duyulması beklensin...saygı müessesesini en son hak eden topluluktur akepe...

  halkıda batsın, partiside...
  ... mhrky