bugün

Daha onceki hukumetlerden aldigi kol gibi faizlerin enflasyonlarin, krizlerin, zevklerini tekrar yasamak isteyen embesillerdir. Ayriyetten bu embesiller kamu kurumlarindaki ezikliklerini ,siklenmedikleri gunleride bi kenara birakip "yeterki bu ulkede allahtan bahsedilmesin ben surunmeye raziyim" gibi dusunurek ; zenci oglan eceviti , fuhuşcu baykali ,apoyu astirmayan mal devlet bahceliyi ,pkkli partileri ozledim diye diiretirler.
Ayni sekilde ulkede fakirlere ihtiyac sahiplerine dagitilan; komur ,makarna , ihtiyac malzemelerinden de faydalanamayan bu guruh kesim bok atmaya devam etmektedir . Duyrulur..

Not: Ayip ayip sen alamadin diye neden makarnayi komuru alanlari aşşaliyorsunki. Onlar fakirler icin . Senin gibi sigaraya ickiye fuhusa para yetistiremeyen insanlar icin degil.

Edit: dusunce özgürlügunden bahsedenlere duyrulur. Akp' elestirirken bu akliniz nerdeydi. Akp ye oy verenlerin dusunce ozgurlugu nerde hi.. dimi?
bir partiyi istemediği için, neden? hakarete maruz kaldığını anlayamayan insandır.
sevmek zorunda mıyız gardaş?
isteyenler kadar embesil değildirler.

ne zamandır unutulmuştu ama buraya cuk oturdu (bkz: oğlum bak git)
düşünce özgürlüğünü akıllara getiren başlıktır.
bizim düşünce özgürlüğümüz var da akp'ye oy vermiyoruz, başkası karışamaz.
çok istediyseniz embesilin bayrak tutanı benim. kendinizi böyle tatmin edin.
Akpyi isteyenler kadar embesil degildirler.
Ayrica yil olmus 2012 hersey gelisiyor degisiyor. Diger hukumetlere gore teknolojik acidan iyi olmasi tabiki de olmasi gereken durum.
Peki ya sehit sayilari ic karisikliklar issizlik fakirlerin daha da fakirir yandaslarindaha da zengin olmasi durumu nolcak?
Peki ya egitimin agzina sicilmasi?
Halkin gitgide din adi altinda yaptigi yobazliklar?
Kadinlara hicbir degerin verilmemesi?
Bunlar bu hukumetle birlikte artmistir. insanlar uyanmali artik bu ve bunun gibi adamlar amerikanin usaklaridir. Ve bunlara bile isteye oy verenler asil embesil sizsiniz.

Not: onemli olan millete makarna vermek degil milleti o makarnaya muhtac etmemektir. Somur milleti ver makarnayi oh ne ala!
Her gün on şehit vermekten, toprağın kanla sulanmasından, ülkenin bütününün çatırdamasındansa faiz ödemeye razıyım ben diyen embesillerdir.

Sanki şimdi faiz ödemiyoruz hay amk salakları, aç da reel faizler kaç bak, uluslararası hedge fonlar niye türkiye'de cirit atıyor, sevinçle ellerini oğuşturuyor gör, o kuş beyinli kafan basarsa tabi.
her şeyin maddi değer olmadığını anlayanların yapacağı iştir efendim çok da yerindedir. illa kömür isterseniz ben torba torba alıp sırf para için memleketi satanların götüne kendi ellerimde sokabilirim, evet üşenmem iğrenmem.
benim o. diyorumki akp'nin hamına koyayım embesillere bir şey olmasın.
akp'yi istemeyen embesil değildir. akp'yi istemeyene embesil diyen kuşbeyinsizdir.

akp'yi istememeye yetecek çok önemli şeyler var ve bunlar bu tiplerin karakterini ortaya koyuyor.

sadece "ananı da al git", sadece "eeh ölen madenci yakınları, kaderiniz tabi bu sizin", sadece "hızlı trende 20 kişi ölmüş, trafikte hergün kaç kişi ölüyo" bunları istememek için yeter de artar.

gerçekten ahlaksız olduklarını, gerçekten namussuz olduklarını, gerçekten ülkemizin siklerinden aşşaa kasımpaşa olduğunu attıkları her adımda tarihin taş tabletlerine ihanet kazıklarıyla kazıdılar.

allah yardımcımız olsun. amin.
yine bir fakir edebiyatı, yine bir ekonomimiz süper safsatası. he anam he embesiliz biz tamam. hadi sakin ol kabul ettik bak editleyip durma daha fazla.
akp'yi isteyen embesil kadar embesil değillerdir.
kazık yedikçe zevk alan embesiller kadar embesil olmayandır.
işte bunlar hep torpille masa başı işe girenler.
(bkz: kıçından başlık uydurmak)
değildir ama yazarımsının iddia ettiği gibi embesil olsa bile, akp ve yandaşları gibi vatan haini olmayan, vatan sever insandır.
vatanını seven insanlardır. aynaya bakıp insanlara kendi sıfatı ile hitap edenlere duyurulur.
her şeyi para sayan embesil değildir. Ekonomik kriz götüme girsin ama yeterki siz ve akp siktirin gidin bu ülkeden. Ağzımı bozdurup durmayın benim.
Adaletsizliğin, adam kayırmanın, torpilin, beceriksizliğin tavan yaptığı bir partiyi desteklemeyen kişiler.
Başlık kadar embesil olmayandır.
diğer hükümetlerden 4 katı daha fazla para alan milletvekilleri var oley oley oley
her gün şehit verip gündeme getirmeyen bir iktidarımız var oley oley oley
bütün komşularla ülkeyi küstüren bir iktidarımız var oley oley oley
deprem parasını duble yola harcayan bir iktidarımız var oley oley oley
şehidine kelle diyen bir iktidarımız var oley oley oley
amerikanın köpeği olan bir iktidarımız var oley oley oley
vatandaşına ananı da al git diyen bir iktidarımız var oley oley oley
oy toplamak için beyaz eşya dağıtan bir iktidarımız var oley oley oley
bop un eşbaşkanı olan bir iktidarımız var oley oley oley

embesil olmak ne güzel bir şey.
Her gün şehit haberleri aldığımız, sürekli zam yapan, ülkedeki ne var ne yoksa satan, amerikan kuklası, dini kullanan bir hükümeti desteklemektense embesil olmak isteyen insandır.
bir embesilin, kendi embesilliğini kamufle etme gayreti. psikoloji biliminde yansıtma diyorlardı sanırım.
durduk yere embesil de olduk iyi mi?
aga bundan sonra durmak yok bana tecavüzcü de diyin de bitiversin şu ızdırap.
tipik akp zekasının göstergesi olan hakarettir.
kendi fikirleri olan insanlardır.
cevap verilmeye bile gerek duyulmayan ve duyulmaması gereken seviyesiz insan yaftalamasıdır.
Bu embesiller özgürlüklere karışmaz,beş yaşındaki çocuğu okula göndermez, bizim gibi düşünmeyen pkklıdır demez. Milletin efendisi gibi davranmaz birkaç Mehmet birkaç kelle diye yerinden kalkmamazlık etmez.
güncel Önemli Başlıklar