1. 1.
    son günlerde türeyen bir garip tipler. muhtemelen bonzai kafası yaşıyor bunlar. herife chp'nin listeleri pkk'lılardan, hdp'lilerden oluşuyor diyince ''ama akp çözüm süreci yaptı'' diyor. chp'li sezgin tanrıkulu terörist avlayan iha'lardan rahatsız oluyor desen ''ama habur ama megri megri'' diyor. chp'nin beyoğlu belediye başkan adayı (bkz: alper taş) öcalan'ın tecriti kaldırılsın diyor desen ''akp de oslo görüşmeleri yaptı'' diyor.

    bre yarrak kafası, sana akp'ye oy ver diyen mi var? akp çok güzel chp kaka diyen mi var? chp de akp de aynı bok diyoruz, akp ne kadar atatürkçü ise chp de o kadar atatürkçü diyoruz, yok birbirinizden farkınız diyoruz; hala akp'ye gömerek chp'yi temize çıkardığı düşünüyor herif. chp olmuş céxap, partide ulusalcı kalmamış, atatürkçü kalmamış, hala adam chp'ye oy vererek atatürkçüyüm diyebiliyor amk kafalara bak.

    bu ülkenin doğusu da batısı da sağı da solu da aynı amk. insanının hamuru aynı bir kere. laftan anlamaz, particilik yapan, takım tutar gibi parti tutan eleştiriden bihaber şekilci lavuklar oy kullanıyor bu ülkede. akp'linin sahil şeridinde doğan versiyonuna chp'Li denirmiş, ben bunu öğrendim.
    ... gakgos