bugün

Lan bizim dayinin hiç bir çikari yok körü körüne oy veriyor.
tabii ki. 2 kere 2 dört.
Chp yi destekleyenlerinde çıkarı vardır!
eksik olan düşünce. şöyle ki;
eğer bir insan hiç bir sorgulama, araştırma yapmadan, sadece o partiye yakın medya gruplarını dinleyerek oy veriyorsa ya o partiden çıkarı vardır, (oyunu, namusunu, ailesinin geleceğini satıyordur) ya da böyle namussuz bir insan tarafından kandırılacak kadar geri zekalıdır.
Yanlış tespittir.

Benim eniştenin bakkal dükkanı var, algısı vergisi derken adam zar zor geçiniyor.

Lakin ölümüne akp diyor.
Hiçbir ak partili akrabamin böyle bir menfaati söz konusu değil ki hepsi tok gözlü ve ekmeginin peşinde insanlar. işsiz de kaliyorlar dönem dönem. Bildim bileli ak partililer. Annem de dahil. Üyeliği de yok. Emekli ama hala çalışıyor bir evi bile yok. Sizler boyle genelleme yapma hakkını kendinizde buluyorsunuz çok ilginç.
Ancak bazı akrabalarımda chp' li ve çok zenginler. Muteahhitlik var işin içinde çünkü. Iflas bile gösterdiler bir çöpleri bile alınmadı. Bir suru evleri , mercedes jeepleri var evlerinin kırası 5000 , kolej 3000 aylik. Abartmıyorum ayda 50.000 liradan az harcamıyorlar. Pavyonu, kadınların gezmesi tozmasi. Devlet bunlarin yakasına yapışmıyor parami ver diye ve bilin bakalim napiyorlar her gün erdogan' a sövüyorlar.

Bingo !
taşşagina destekliyordur daha doğrusu bütün partileri destekleyenler.
aksini iddia eden net embesildir..