bugün

Ben yıllardır diyorum.

Seçimlerde oy vermenin kriterleri olmalı.

En azından;

başkentimiz neresidir?

Türkiye cumhuriyeti bayrağının üzerinde ay’ın yanında ne vardır?

Falan sorulmalı...

Bilemeyen de oy vermesin bi zahmet...
Oylarımızın altında verdiğimiz partinin hashtagini yazıyoruz keçe kalemle. #chp, #iyi parti, #hdp gibi. Bu şekilde twitter'ın da oyları saymasını sağlayarak hile yapılmasını engelliyoruz. oy vermeye giderken kalın uçlu keçeli kalemleri unutmayalım.
Tayyipin eceli ile bu dünyadan göçüp gitmesi.
Doğu anadoludaki akp oylarını minimalize etmek.
Bu çocuk okur.
Adil bir seçim.
Yerel seçim var yerel seçim millet baraj maraj diye kafayi kirmis.
1. 60 yaş ve üzeri olanlara oy verme yasaklanmalı. ( genelleme yapmak istemem ama çoğu kuyruklardan, hastane randevusu dan bahsediyor).
2. Cumhuriyetin ilanı ne zaman, ilk yerli uçağımızı ne zaman yapıldı vb sorular sormalı oy vereceklere.
Baraj yaptııı adamm barajj el insaf yahu istanbul şimdi su sıkıntısı çekiyor mu hayır. Yazık be püüh
Kimsenin seçim hakkını elinden alamayız, bu adiliktir. ileriki yıllarda kendi kendine olur diye düşünüyorum, her geçen gün oy oranı düşüyor çünkü. Bir zamanlar %70leri gören erdogan artık zor bela %51 alıyor.
Tv'lerde yalan haber ve propogandanın yasaklanması. Ulan ne barajı? istanbulda musluk suyunu sabah yüzüne vur kör olursun, kezzapla yüzünü yıkasan saha az riskli.
seçsis seçim sitemini onlar yaptı bütün ülke oy vermese bile onlar kazanır.
chp'deki sülükleri temizleyebilecek formülle eşdeğer formüldür.
Bir formül olarak rüya görmeye göz atmanızı önerebileceğimiz formüldür.
4-2x(22-+6-2x3x(4+7x3))x(4- -2x3(11-3x4)) işleminin sonucu
Ve türkiye cumhuriyeti devletinin kuruluş tarihi

Sorulursa ikide iki yapanların oyu kabul olsa akp yüzde 5’e, chp yüzde 8’e, mhp ve iyi parti de perinçek seviyesine iner.
islam dinine biat etmektir. iktidar olmanın tek formülü budur. evet..

görsel
Formüle gerek yoktur, kendi kendilerini bitirdiler zaten.