bugün

utanmaz, nankör bir insandır.

öyle ki sabahtan akşama kadar akp nin getirmiş olduğu hizmetleri kullanırlar, bir de kalkar akp ye atıp tutarlar.

metrobüs, havalanları, hızlı tren, duble yol, ilkokul kitapları, asgari geçim indirimi, battı çıktılar, tcdd nin yeni trenleri(akp öncesi çok kötüydü)... yüzlercesi var fakat uludağ sözlük serverlarının kaldırabileceğini düşünmüyorum.

şimdi; sen kalk bunca hizmeti hunharca çatır çatır kullan, daha sonra kalk ak partiye ve yüce ulu önder recep tayyip erdoğan'a olmadık laflar söyle, ayıptır!!!

ayrıca sigara ya zam yaptığı gibi sigarayı bıraktırmak için piyasa değeri 180 lira olan ilacı(champix) bedava dağıttıran bir hükümettir de. şimdi sen buradan sadece sigara zammını alıp bıdı bıdı konuşursan ne kadar art niyetli olduğunu göstermiş olursun...
akp'ye oy vermeyip, güncelleme kazığını da yemiş insandır.

enerji bakanı olacak adam çıkıp nükleere karşı çıkan elektrik kullanmasın diyebiliyorken, bu mentalite de gayet normal tabii. pardon da, defolup gider misiniz?
mübarek insandır.

başbakan "ben akp'ye oy vermeyenlerin de başbakanıyım" demedi mi balkonda? o zaman sana ne oluyor?

(bkz: kraldan çok kralcı olmak)
akp'ye oy vermediği için türkiye'de yaşamaya hakkı yoktur, saçmalamasın.
türkiye'yi akp nin malı sanan soysuz hain söylemidir. hem ayranı olmayan millete tahtaravan tedarik etmek de nedir? hem de eti yeyip de kemiği kediye atmak gibi bir hareket(hakaret) nedir? türkten alıp, yahudiye, kürde vs. etnik döküntülere vermek nedir? türkiye türklerindir. ne kürdün, ne de gürcü yahudisinin!

bu arada ben ortalıkta kopmuş tek bir ip görmüyorum.
stadart akp aklının saçmalaması.
bu insan akp' ye oy vermiyor ama her ay zamlı şekilde fatura ödüyor, vergi veriyor. hatta bazı bölgelerde kullanılan kaçak fatura parası bile bu tip insanlardan çıkıyor.
gerekeni yapan insandır.
(bkz: akp ne yaptı lan ben görmedim)
insanlar akp'ye oy vermek zorunda değilller ama akp herkese hizmet vermek zorundadır.
Kimse zoraki başa gelmiyor, o koltuğa talip olduysan sana oy verenede vermeyenede seve seve hizmet etmek zorundasındır.
nokta.
bu devletin vatandaşıdır. tabiiki kullanacaktır fakat akp'nin kötü yanlarının daha fazla ve daha rahatsız edici olduğunu düşünen kişidir.
akepe'ye oy vermeyen kişilerin aslında o hizmetlerden pek de yararlanamadığını bilmeyen, türkiye'yi akepe'nin çiftliği, kendisini de çiftliğin koyunlarından addeden kişinin ahlaksız ve akılsız cümlesidir.

vergiler cepten eşit çıkarken, yandaş ve yalakaların hizmetlerden daha çok faydalandığını bilin.

chp'nin belediye başkanlığı kazandığı bir ilçenin kendisine bağlı ama akepe'nin belediye başkanlığı kazandığı bir kasabasında ödenek adaletsizliğinin sonucu olan en bariz iki örnekten bahsedeyim:

ilçenin kanalizasyon sistemi yok(burası zengin batı, haritada öyle gösteriliyor); kasabasının kanalizasyon sistemi var.
ilçenin yolları delme deşirmedir; kasaba yolları gayet geniş ve düzgündür.

sadece iki örnekten bahsettim çünkü insanların çoğunlukla değer verip oylarını uğruna feda ettiği kıstaslar bunlardır maalesef .

demem odur ki içiniz rahat etsin.
şahsımdır.

evet, ne vardı?
Al işte dedirten bir başlık daha. Hükümet hizmet eder,kişi oy verir. Yapılan hizmeti kullanmamak demek değildir başka partiye oy vermek.
Demokrasi'nin ana düşüncesi burdadır. Belli partilerin bir arada seçime girip, halkın çoğunluğunun istediği partinin iktidara geçmesidir. Oy vermek zorunda kaldığımızda, monarşiden farklı birşey olamaz. Ve hizmetleri bizden daha çok bakanlarına yaptığı yatırımlarla kanıtlanmıştır.

Saygılar...
linç edilesice, başı ezilesice insandır. eli dahi sıkılmaz.
vergisini ödemesi şartıyla, hizmetlerini kullanmak anlamında anasını bile sikebilecek insandır.

he yok "akp, kendisine oy vermeyenden vergi almıyor" gibi bir durum söz konusuysa o zaman da öyle insanın şeyini şeetmek gerekir. ama maaş bordroma baktığımda, benim dediğim gibi olduğunu görüp, sülalesini kucağımdan indirmeyecek derecede seviyorum bu hizmetçilerin.

öperim tosunum, git çalış azcık.
vatandaşlık hakkıdır. vatandaşlık görevini yapmasa(örneğin oy vermese) hadi bir derece tartışılabilir ancak son baktığımda "akp'ye oy vermek" vatandaşlık görevleri arasında yoktu.
Atatürk'ü aşşağılayıp hakaret edenlerin türkiyede yaşaması gibi bir şeydir.
vergiyi sadece akp'ye oy verenler ödese idi haklı bi önerme olabilirdi diyebileceğimiz bir yaklaşım. Ayrıca bakınız: devleti babasının malı sanmak...
demokratik bir toplumda pek sorun olmayacak insandır.
"akp hizmetleri kendi cebinden mi yapıyor amk, it gibi çalışıp ota boka vergi veriyorum." dedirten troll başlığıdır.
akp li olup da hizmetlerini kullanmayan insandan iyidirler. akp fuhuşu serbest eden partidir. 31 i bıraksanız artık .
her vatandaş, ülkesinin ona sunduğu sosyal hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir, akpli olsun ya da olmasın.

şimdi siktir git.
vergisini vermeyip üstüne elektrik su faturası ödemeyip ardından devlet bize bakmıyor diyip isyan edip, terör estirip ortalıkta dolaşandan daha çok o hizmetleri hakeden insandır. vergimi çatır çatir veriyorum, tüm vatandaşlık görevlerimi yerine getiriyorum o zaman istediğim gibi de kullanırım. ben akp'nin hizmetlerini değil vatandaşı olduğum türkiye cumhuriyeti'nin hizmetlerini kullanıyorum.
vergimi yine veriyorum vermezsen gel söyle.