bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sanırım bir çoğumuzun hemfikir olduğu bir şey bu. ahiret hayatında akp'ye oy vermemiş insanların azap çığlıklarının beni cennetin ırmaklarının başında rahatsız etmesinden endişeleniyorum. akp'nin iyi gidişini kendine yediremeyen bir takım zevatın bu iyi gidişe ket vuracaklarını sanmaları da ayrıca bir komedi, hoş bu durum kendilerini ne kadar rahatsız etmese de akp'ye oy vermemenin hesabı sorulacak. gerçi sizlerin ahiret gibi, ölümden sonra yaşam gibi inançlarınız olmasa da ben yine de bilginiz olsun diye söyledim.

  ama en ürkütücü yanı beni cennetimde inlemeleri ile rahatsız edecek olmaları.
  -12 ... radak emikis
 2. 2.
  hmm tabi.

  (bkz: bi siktir git çay koy)
  3 ... whatever it takes
 3. 3.
  (bkz: başörtüsüz kadınların iyi anne olamadığı gerçeği)
  (bkz: tc kimliklerinden din hanesi kaldırılmalıdır/#9719208)
  (bkz: başörtüsü serbestliği istemeyen laik)
  (bkz: izmir de bakire kız sayısının az olması)
  (bkz: kızını şehir dışına okumaya gönderen bana)
  (bkz: tavuk döner yiyen kızlar kolay kızlardır)

  gider bu. başlık sıçanlardan..*
  -1 ... martyns
 4. 4.
  akp nin de onu savunanların da bu kadar boku çıkabilirdi zaten. siz kimsiniz nasıl yargılarsınız insanları? insanların dini, imanı, inancı size mi kaldı? bugüne kadar olan siyasi partilerin liderleri cuma namazında, bayram namazında 15 tane televizyon kanalı çağırıp şov yapmadı diye dinsiz mi oluyorlar? iftar çadırında şov yaparak oruç açmadı diye dinsiz mi oluyor? ki olabilir de o insanlar her şeyi kendi içinde yaşıyorlar, şov yapmıyorlar. yazık size yazık.
  3 ... durden
 5. 5.
  kendinin cennete gideceğini sanan malların höykürtüsüdür. ha sizin gibi mallara akp cennetten tapu dağıttıysa bilmiyorum. bu arada bu ve benzer başlıklar akp'ye oy veren seçmenin zeka seviyesini göstermesi açısından da manidardır.
  3 -1 ... editor
 6. 6.
  Kime ne hesabın sorulacağını sadece Allah (c.c) bilir, saçma bir hede.
  Akp'ye oy vermeyenlerden ziyade RTE'ye * bu dünyada çaldığı paraların ve yaptığı şerefsizliklerin hesabının sorulması gerekir.
  Amerikan emperyalizmine ve kapitalizme kulluk köpeklik eden, ülkenin dış borcunu arttıran, akarsularımızı araplara,vs. satıp ülkeyi parsel parsel bölen,
  sözde kürt açılımını başlatıp senelerdir kardeş yaşadığımız insanları bize düşman etmeye çalışan ve faşizan olanları -yani pkk'yı- daha çok tepemize çıkaran,
  imralı'daki orospu çocuğu it tohumunu hala orada tutan hatta onunla görüşmeler yapan,
  Oy toplayacağım diye devletin bütçesinden makarna,salça,vs. alarak * fakir kısma sözde erzak veren,
  ve daha birçok hainlik yapan birinden hesap sorulması daha mantıklı.
  -ki ben de ahirette bu yaptıklarının hesabının sorulacağına inanıyorum. kesin olacak demiyorum bak, sonra lafı tersinden anlayıp "bi dediğin bi dediğini tutmuyor" demesin bazıları.
  3 -1 ... ben neden yasli dogdum
 7. 7.
  din büyükleri dahi akıbeti hakkında böyle gerine gerine konuşmak yerine tövbe istiğfar edip af dilerkken ahir zamandaki bu yazara ne oluyor da kendinden emin ve başkalarından da emin olabiliyor. işte tam akp li olduğunu ispat ettin sevgili yandaş sizsiniz zaten din iman adına bunca insanın hakkına giren soruları cemaat evlerinde dağıtan sonra insanları sınava sokan aynen yola devam edin bakalım kim cennette olacak kim ırmaklarda serinleyip kim ateşte ızdırap çekecek.ayrıca sen kimsin ki akpye oy vermeyeni ahirete inanmaz gösterebilrsin bilmez misin hz.muhammedin sav yarıp da kalbine mi baktın sözünü *
  1 ... lord nubunagaa
 8. 8.
  onların zihniyetinin kendininkine en yakın olduğunu hissetmektir. bir yanda aşağı uç, bir yanda yukarı uç. ortada olmanın ılımlı bir politika sergilemenin göstergesi olan iktidar, herkesin istediğinden birer parça alıp kendinin ve milletimizin doğrularını en ideal şekilde oluşturmaktadır. demokrasiye tam anlamıyla ters düşen fikirleriyle iki kesim de uç anlayışlar benimsemiş durumda. kendi fikirlerinden hiç ödün vermeden barışın kardeşliğin peşinden koşmalar. bırakın her halden anlayan birileri yapsın şu işi.

  müslümanlığı da işe karıştırmamak gerekir. bu sebeptendir ki: bulunulan halde kendi anlayışımız doğrultusunda vereceğimiz fikirler iki kesimin de dikkatini çekip olumsuz yönde baskı oluşturabilir ve onları benimsedikleri rolü sımsıkı tutmaya sürükler. hoşgörüyü elden bırakmayalım. baskı yerine bırakalım da kendileri çözülsünler.

  birşey daha var tabi. o da gerçekten her kişinin attığı oydan sorumlu olduğudur.

  (bkz: ister dünyada yanar ister ahirette)
  ... sabuna basan adam
 9. 9.
  adam cenneti parsellemiş bi hayli emin.
  1 ... barobeyu
 10. 10.
  (bkz: allah a şirk koşmak)
  ... amaterasu