bugün

Kaçınma kaçınma psikolojisi midir bu bilinmez. Ne demek yani bu ülke çalmayacak ya da kaos yaratmayacak bir iktidar kuramamakta mıdır? Milli irade bu denli akpliler tarafından küçümsenmekte midir? Kendine güven eksi kaçlardadır? Olsun adam müslüman mıdır? Hırsız ama bizim hırsız mıdır? Olsun, biz haram etmeyiz midir? Kömür halkın trilyonlarından değerli midir?
Kaset komplolarını tek seferde kesip atmak. Buna chp ve mhp aleyhinde yakında çıkacak kasetler de dahil.
çünkü namaz kılıyorlar...çünkü oruç tutyorlar.. çünkü allah diyorlar...çünkü şükür diyorlar............çünkü allah diyorlar... (bkz: akp li kafası)
şimdiye kadar iktidara gelenler arasında en iyi yiyenler onlar. tek ve yeterli sebep.
muslumanligin 5 sarti arti ustunu 5 dua ile kapayinca elde var 10. bunlari ogrendikten sonra yaptiginiz tum pisliklerden muaf oluyormuşsunuz.
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür
- kömür

Hadi yine iyisiniz ampuller, size 11 neden çıkardım..
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Yok işte yok.
(bkz: yok ki)
"akp'ye oy vermemek için 100 neden" anketinin döveceği ankettir.
-metrobüs
-kanalistanbul
-marmaray
-şehirler arası yollar
-çubuk makarnası
-burgu makarna
-belediye kömürü
-valiliğin dağıttığı kömür
-mangal kömürü (et masrafları seçmene aittir)
-bi de badem bıyık.

edit: ve son olarak bir neden daha.

(bkz: farfalle)
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
aşk.
chp dsp ip tkp hepar mhp bdp sp dp bbp.
10 birbirinden saçma neden olması lazım gelir.
Takla atmayı seviyorum,kadına yönelik şiddet umrumda değil,2mm'lik bıyık modasını seviyorum,Reyhanlı'da olanları umursamıyorum,para dolu ayakkabı kutularını seviyorum,anamıda alıp gidesim var,Tayyip'in boyu yeter,sürece katkıları büyük,rehavet mülkün temelidir,Hitler'i seviyorum,Kabataş...,terörizmi destekliyorum,doğayı sevmiyorum,plastik mermi yemek hoşuma gidiyor,duble yolların hastasıyım,Cumhuriyet bayramı kutlamak istemiyorum,meydanlarda polis ordusunu seviyorum,özgür basını gerek görmüyorum bu yüzden illa AK Parti !
gerizekalı kör kütük cahil olmak.

görsel
iktidara geldiklerinde bir iş yapmayan partiler (şu anki muhalefet)
göreceli olarak (altı çizili ve bold) iş yaptıları (verenler öyle düşünüyor) için.
güncel Önemli Başlıklar