bugün

Çok net: cehalettir.
Muhaliflerin yavşak oluşuydu meğer dindar geçinen tipler de en az onlar kadar yavuşakmış.
Cinsiyet farkedmeksizin sikildikçe zevk alan insanlar sağolsun, onlar yüzünden bizide istem dışı sikiyo aslında bu tecavüze giriyo dava açsak kazanırmıyız acaba.
buzdolabı ve fırın olabilir.
edit: ne var olm ben mi söylüyorum ak parti genel başkanı ve cumhurbaşkanımız recep erdoğan söylüyor, onu eksileyin.
Lgbt ve kadın hakları adına cumhuriyet tarihinde somut adım atan tek lider ? Daha ne olabilir aq
Vatan haini olmak.
ortadoğunun lideri olmuşuz. ortadoğuda ne lideri oldun ülkeler savaştan kendi başını yiyor, yarın yaşayıp yaşamayacakları bile belli değil.
-“çalıyor ama çalışıyor”
pazardaki esnaf 2 kuruş sizi kazıklayınca adamı dövmekten beter ediyorsunuz, çalmadan çalışanı da yüceltin. müslümansanız çalmayanı, dürüst olanı yüceltirsiniz. ben de it gibi çalışıyorum ama hiçbirinde çalmıyorum. neden benim emeğimi çalan birine sırf çalıştığı için oy vereyim? 3. köprüyü yaptı, geçen yok. parasını da biz ödüyoruz. nasıl bir çalışmaksa.
-“muhalefet zaten kazanamaz”
bir önceki seçimde akp kaybetmişti, sadece muhalefet görevini yerine getiremedi.
-“muhalefet önceden camilere hede hödö yaptı”
really? bu kadar haber kirliliği varken neden sadece inanmak istediğinize inanıyorsunuz? biraz geleceğe yönelik düşünsek ya? “o bunu yaptı, bunu etti” mantığıyla, yalan yanlış haberlere bakıp geçmişi değerlendirerek ülkeyi yönetecek (gelecek zaman kullanımına dikkat) kişiyi seçiyorsunuz. geçmiş illa ki önemlidir, ama geçmişe odaklanırsanız geleceğinizi çöpe atmış olursunuz.
göz göre göre yalan söyleyen birini seçip müslümanım diye geçinmeyin artık, lütfen.
Artık herkesin tanıdığı kürtaj dedeye göre 90 yıllık cumhuriyet zaten bir kesinti dönemiydi. Olaya böyle bakan siyasal islamcılar var.
yıllardır bilmediğimiz vantilatör'ü evlere getireceğindendir.
Tayyip asgari ücrete zam yaptı lakin, kaşıkla gösterip kepçeyle aldı. Dilersen, 2012'nin akaryakıt fiyatları ile günümüzün fiyatlarına bak. En kolay endeks akaryakıt fiyatlarıdır.
(bkz: at gözlüğü)
cehalettir. başka hiçbir nedeni yoktur.
gayfe içerken chp li leri böyle rezil kepaze olurken izlemek . 8. sebebi bu .
Beyinsiz olmak.