bugün

akp ye oy verenlere koyun, cahil ya da makarnacı diyen lise öğrencisi ya da öğrenim hayatı liseden öteye gidememiş, hatta belki de onu bile yarım bırakmış insan modelidir.
akp'ye oy veren bir üniversiteliden daha bilinçli bir liselidir. hemen mezun edilip ülkenin en iyi üniversitelerinde okutulması gerekir.
lise okuduğu halde gerçekleri bu yaşta görebilen liselidir. kendinden yaşça büyüklerin akp'ye neden oy verdiğini bu yaştan çözmüştür ve ülke bu genç yürekler sayesinde din istismarcılarından kurtulacaktır.
hayatının en ergen döneminde akp ye oy verenlerden daha akıllı ve mantıklı olabilen kişidir.
aydın bir liselidir.
kimilerince bilinçli diye etiketlense de, hayatı facebook ta deniz gezmiş ve kemalizm temalı fakat ne deniz gezmiş ile ne kemalizmle alakası olan, elitist türk faşizmi kokan paylaşımlar etrafında dönen bir liselidir.

kemalizmin de ağzına sıçtı çünkü abileri, çocuğun suçu yok vurmayın.
yaşamının en doğru kelimesini kullanmış ergendir.
lise haliyle gerçeği görmüş diğer abilerine örnek olması gereken liselidir.
kafası çalışan bir liselidir.
aferin lan bu devirde böyle liseliler görmek umut verici.
bir liselinin bile akp ye oy verenleri cahil bulmak için yeterince akil olduğunu gösterir.
geleceği gören liselidir. bir çok büyüğünden daha mantıklı ve açık görüşlüdür.
*
iyi bir eğitim almış liselidir. ülkenin başındakinlerinin din istismarı yaptığını , insanları salak yerine koyduğunu o yaşta anlamıştır.
Helal olsun dedirten liselidir. Aferin
görüldüğü yerde alnından öpülesi, liseyi bitirmiş veya yarım bırakmış olması gerçekleri görmesine engel olmayan kişidir.
hepimiz liseliyiz, hepimiz cahiliz. bu halimiz de gururumuzdur.
akpye oy verenlere cahil demeyelim, cahillere cahil diyelim, onlar içinden de akpye oy verenler çıksın biraz...

tabi canım ülkenin yarısı salak değil aydın biz de öküzüz, beni de adanaya gönderin.
enflasyon nedir diye sorsan error vermezse bende bişey bilmiyorum.
akp'ye oy veren pek çok üniversiteliden daha mantıklı olduğunu ortaya koymuştur. en azından gerçekleri* görebilmektedir. bize böyleleri lazım, helal.
deniz gezmiş hayranlarıdır. hem kemalist hem sosyalist olmayı başararak zoru gerçekleştirirler. tebrik edilesidir.
ömründe ilk defa doğru bir şey söyleyen liselidir.

ayrıca benimlede aynı düşüncelere sahiptir ki liseli değilim, üniversiteyi bitirdim, şimdi de güzel güzel çalışıyorum işimde gücümde. hem de maaşımı resmen tayyip veriyor. tüm bunlara rağmen akp'ye oy veren insan cahildir.
zeki liselidir.
cahillere hakaret etmiştir.
burdan açıklıyorum evet o benim ben dedim onu ezdim oy verenleri ben yaptım ayrımcılığı veeee açıklıyorum romayı da ben yaktım.
zekasıyla şaşırtan liselidir.
boş boş konuşan kişidir.