bugün

akp ye oy verenlerin şu an neler düşündüğüdür.

beyni olmayan düşünebilir minin cevabıdır.

düşünemedi.
seçimler gelsede şu aciz belgecilerin ağzının payını bir kez daha versek diye düşünüyoruz her zaman ki gibi .

ayakkabı kutularıda bize böyle düşündürmüştü . 15 temmuzda 17 25 aralık da .

durmak yok yola devam ne demek tir .

frenimizi kendimiz patlattık gibi düşün .

gerisini de tabi ki .
düşünüyorum öyleyse durmak yok yola aynen devam .

düşünenlerin rezil hallerine bakın hele .

nelerden medet umar hale düşümüşlere haberleri bile yok bu düşünceli zatların .

yok ya biz öyle düşünmeyelim . rezil olmak milletin tokatını yemek bizi bozar .

kendimize yakıştıramayız biz öyle şeyleri .

siz bol bol düşünün emi .

aynen böyle düşünmeye devam edin lütfen .
Düşünme kabiliyetleri olmadığından hiçbir şey tabiki.
Babası hüseyin zarrab, mahmud ahmedi nejatın a takımında yer alan iranın en prestijli bir iş adamıdır. Zarrab çok iyi eğitilmiş iran ajanı çift taraflı çalışan pis bir rüşvetçi, kendini abd ye teslim etmesi kendi götünü kurtarmak için abd ile fetö ile işbirliği yapması ve hükumet akp üzerinden türkiyeyi zor duruma sokmaya çalışanların maşalığını yapması bizi hiç şaşırtmadı. Devlet bu herifi kullanayım derken kendisi tuzağa düşmüş farkına varmış ama iş işten geçmiş. iranın kara parasını altın ticareti üzerinden aklarken işin uzmanı uluslararası mafya olan bu güzide elemanını kullanarak kendisini sıyırması, ihalenin de abd nin siyasi bir hamlesi olarak ak partiye kalması da hiç şaşırtmadı. Bir tarafta ambargoyu delmenin bin türlü yolunu bilen, 100 milyarlarca doları aklayıp kasasına indiren iran, diğer tarafta petrol ve doğalgaz ticaretiyle yıllık 60-70 milyar dolarlık ticareti abd ye rağmen yapmaya kalkan ve dış ticaretini yükseltmeye ve cari açığını kapamaya uğraşan bir türkiye. Zarrab da arada yolunu bulan bir maymuncuk sadece. Kimse bölgede güçlü bir türkiye istemez. Bunun önüne geçmek için 2010 dan beri tüm düşmanlarımızın işbirliği halinde olması da şaşırtmadı. Bunu zaten biliyoruz. Akp yi ve aslında devleti içeriden hançerleyenler keşke sadece zafer çağlayan ve diğerleri gibi sınırlı sayıda kalsaydı. Bu ilk değil son da olmayacaktır. Reza zarrab türkiyenin adamı değildir. Babası ve kardeşiyle birlikte irana hizmet etmiş işadamı kılıklı özel bir ajandır. Bu yüzden Bize ihaneti de şaşırtmamıştır.
ilk seçimlerde oyları nasıl çalacaklarını olsa gerektir.
(bkz: düşünemedi)

yok ki öyle bir şey.
seçimler gelsede şu aciz belgecilerin ağzının payını bir kez daha versek diye düşünüyoruz her zaman ki gibi .

ayakkabı kutularıda bize böyle düşündürmüştü . 15 temmuzda 17 25 aralık da .

durmak yok yola devam ne demek tir .

frenimizi kendimiz patlattık gibi düşün .

gerisini de tabi ki .
1 seçimde akp'ye oy vermemiştim, onun verdiği pişmanlık hakkında düşünüyorum.

tek tesellim ise gelecek seçimde verecek olmam . *

kıpsss.

(bkz: kudurun)
Seni düşünüyorum. Gözlerim kapalı. Acaba neden diyorum kendi kendime. Bir insan neden böyle bir başlık nasıl sıçabilir.
tabi ki cehape lilerin ve hedepelilerin düşündüklerinin tam tersini .

ya ne olacağı dı bakem ?

onların rezil hallerini görmüyormusun ?

çöpte bile umut ışığı arıyorlar .

ne güzel .
hiçbir şey düşünmüyorlar. tayyip'in herhangi bir açıklama yapmasını bekliyorlar. bekledikleri açıklama geldiği an öğrendikleri bahaneleri aynen tekrarlayacaklar.
bişi olsa da oy versek diye düşünüyorlardır herhalde.
bir şey düşündükleri yok ki. ülkeyi yiyip bitirmişler kimin umrunda... açıp ahaberlerini izlemeye devam ederler.
makarnaya bugün ne katsam
Hani çocuğun nasıl yapıldığını öğrendiğin yeni öğrendiğimiz yaşta inanmayız "benim annem babam öyle şey yapmaaaaz" deriz. işte tam olarak bunu yaşıyorlar. ister inan ister inanma ortada acayip bir sikiş var...
Birisi de seçim sonucuyla övünmüş.

Yani; seçim sonuçlarınının “en iyi” yi gösterdiğini düşünüyorlar. Seçim sonuçları en iyiyi göstermez arkadaşım, bununla sadece kendisine özgü düşüncesi olmayan insanlar övünüyor. Ama eğer ısrarcı davranıyorsan, gün gelip bu ülkede sol bir parti iktidar olursa s*ke s*ke en iyi olduğunu kabul etmek durumunda kalırsınız.

Mantıklı açıklamalarla gelin, insanlık görün.
https://youtu.be/Ue3w9s0ocbY tam olarak bunu .
Düşünme yetenekleri olsa zaten akp ye oy vermezler.
Giden gençliğine yanıyordur, vesselam...

https://youtu.be/tXIq0jSYd3Q?t=11s
Replik henüz senaristlerden gelmedi gelsin elbette diyecekleri vardır.
Düşünme yetileri olmadığından, hiçbir şey.
Cık . Adam akp den öncede comardi baksana 1 gecede dilini bile unutmus .
ne güzel rüşveeeeet, biz niye yiyemedik laaaan?

düşünebildikleri meçhul olduğu için hiç bir şeydir. ancak amerika boruyu döşeyince beyinlerine mecburi kan akışı olacaktır.
(bkz: ne desek de kıvırsak)
güncel Önemli Başlıklar