bugün

şaşkoloz sanatçılardır. kendi fikirlerini desteklemeyen, değer vermeyen, üstüne üstlük köreltmeye çalışan bir düşünceye oy veren sanatçılardır.
belki devlet sanatçısı yaparlar da hürmet görürüm ayağına oyunu veren sanatçılardır.
(bkz: akp nin iktidar olmasını hala kabullenememek)
samanyolu ve kanal7de de şov yaptırcaz sana vaadiyle kandırılan sanatçılar.
(bkz: adnan şenses)

çalışma masasında recep tayyip erdoğan'ın çerçevelenmiş resmi bulunan sanatçı başka kime oy verecek ki.
"cahil halkın cahil sanatçısı" olarak değerlendirilebilecek şahsiyetlerdir. ama genelde bu sanatçı olarak tanımlanan insanlar seda sayanın programında konuk ola ola ünlülük payesini kapmış, ve halkın herkese kolayca sanatçı demesinden dolayı sanatçı olarak adlandırılan boş beleş adamlardır.

not: sezen aksu akpye oy verdim dememiştir, kürt açılımını desteklediğini belirtmiştir, arada fark olduğunu görmek zor mudur acaba?
(bkz: kamil sönmez)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: sinan çetin)
(bkz: cemil ipekçi)
ve muhtemelen
(bkz: ankaralı turgut)
(bkz: cimilli ibo)
(bkz: hülya avşar)
petrol istasyonun karını arttırmak için akp oy veren adnan şenses.
(bkz: hayko cepkin)
(bkz: hayko cepkin in akp ye oy vermesi)

edit: hasta mısınız lan ben mi verdirdim adama oy? kendisi vermiş onu eksile.
haklarında çok düz ve yüzeysel yorumlar yapılan şahıslar.
(bkz: esra ceyda kardeşler)

(bkz: bu ülkenin aydınlık insanları)
teoman dışındakilerin hepsi. * *
(bkz: serdar ortaç)

bu arada, akp'ye değil ak parti'ye oy vermişlerdir. bu ayrımı iyi yapmak gerek. ona göre.
(bkz: seda sayan)*
(bkz: cehape ye oy veren sanatçılar)
sinan çetin baş örtülülerin özgürce üniye girebilmesi için akpye oy verdiğini açıklamıştır bi aralar verdiği bi röportajda; vakit gazetesinde miydi neydi.
kendi beyanatıyla kesin bilineni hayko cepkin'dir, adnan şenses mhp'ye oy verdim diye beyanat vermiştir.
2002 seçimlerinde osman yağmurdereli vermiş olabilir. ölünün günahını almayalım şimdi.
bir sözlük geyiği olarak siyasi anket.
(bkz: hayko cepkin) *
sadece yaşadığı dönemin sanatçısıdır, gelecek yüzyıllarda devre damgasını vurmuş, farklılık yaratmış sanatçı diye adı anılmayacak kişidir.
kalite kokan adamlardır.
tarık akan,müjdat gezen,rutkay aziz,şener şen,ilyas salman,erdal özyağcılar,levent ülgen,cezmi baskın,timur acar gibi sanatçıların aralarında olmadığı sanatçılardır.ayrıca ak parti değil akp dir bunun ayırdını yapmak gerekir ki ne yazık ki bazıları yapamamaktadır.
100 kişiden 47'sidir.