bugün

eline güç geçse iç savaş çıkaracak bakterilerin isteğidir.
düşmanlığın suyunun çıkarılması. ulan aynı memlekette yaşadığın; belki kardeşinin, belki annenin ölümünü nasıl istersin? ne uğruna.
bu kadar da, olmaz.

-akp'li değilim.
Ben şunu anlamıyorum. Tamam anladık akp düşmanısınızda. Diğer partiler ne yapmış bu zamana kadar amk. Aklım almıyor chp genel başkanı ne yapmış ülke için solcular ne bok yapmış bu ülkeye zarardan başka bi düşünün lan akp niye bu ülkenin yarısına yakınının oyunu alıyo akp ye oy verenler koyun, salak troll siz çokmu akıllısınız lan. Türk vatandaşı, anadolu insanı çıkarını iyi bilir kimin ne bok olduğunu çok iyi bilir. Beyaz türkler ah beyaz türkler akp ye oy verenlere koyun demeye devam edin lan siz. Akp yine iktidar olacak kudurun lan. Bu zihniyetle cehapede bi bok yapamaz diğerleride.
isteyen istediğine istediğini diyebilir fakat ben bu düşünceyi çok yanlış buluyorum. Yani bir insana öl demek çok ağır bir şey. Belki akp'li arkadaşınız akrabanız vardır ağzınızdan ne çıktığına dikkat edin. neyse burada uzun uzun açıklama yapıp kimsenin fikrini değiştiremeyeceğimize göre fazla uzatmaya gerek yok.

Not: akp'liyim
türkiyede koylülerin, insaat iscilerini sokakta yatan insanlarin, suriyelilerin, yalakalarin ve yandaslarin, cahillerin, okumus ama adam olamamis diye tabir edilenlerin, fabrikada kopek gibi calistirilanlarin, beyni yikanmislarin, beyni olmayanlarin, fikir uretemeyen bos insanlarin, cikarlari icin kendini bile satanlarin, menfaat ugruna katil olanlarin, katile saygi duyanlarin, saksakci olanlarin ve daha nicesinin ölmesini istemektir.
isteyebilir insan zaten yaşadıkları bile şüpheli olan, yığın olmak dışında başka bir fonksiyonu bulunmayan kişilerin ölmemesini istemek bence saçma.
gezi parkı devrimi (hani şu deniz sezonu açılınca mola verilen kıytırık devrim) başarılı olunca ak parti seçmenini taksimde asmayı hayal eden faşistlerin sıradan bir isteğidir.

ne olduğunuzu zaten biliyoruz kardeş. merak etme.
Akp den nefret ederim ama saygıdan bahsediyorsak ki bu sosyalizmin mihenk taşıdır kesinlikle yanlış bir harekettir. Kınıyorum.
bir beyaz türk olarak bunu asla istemem. fabrikalarda üç kuruşa çalıştıracak onca embesili nereden bulacağız.
faşistseniz normal.
güncel Önemli Başlıklar