1. 1.
  iyi parti ekartasyonu ile gidilmek istenen erken seçimle iyice ortaya çıkan durum. Metal yorgunluğu tespiti doğruydu, ama bunu akp sadece işine geldiğince uyguladı. Yorgunluk her yerde.
  8 ... drdolantin
 2. 2.
  bbp'nin de mevzuya dahil edilmesi ve sp'ye yandaş medya marifetiyle sürekli pres yapılması gibi detayların da akla getirdiği bir durum.
  3 ... usualsuspects
 3. 3.
  ilerleyen günlerde akp'nin mhp'yi satıp hdp'ye yanlaması yoluyla giderilecektir.
  4 ... ecinni
 4. 4.
  siz önce bir aday bulun gelin öyle konuşalım bu konuyu.
  -3 ... ibni maymun
 5. 5.
  " her nesnenin bir bitimi var ama " türküsü akıllara geldi.

  akp'ye gelsin ; m. eroğlu / mihriban.

  https://video.uludagsozluk.com/v/musa-eroğlu-132769/

  1 ... teflon
 6. 6.
  ne yaparlarsa yapsınlar bu ülkeyi değiştiremeyecekler derken kast edilen şey budur. sistemi tek bir adam için revize etmeye çalışıyorlar tabanlarına güvenip ama yetmiyor. referandum yaptılar ancak mühürsüz oylar ile yüzde 51 i zar zor bulabildiler. telaffuz edilen pusulasız zarf sayısı 2.5 milyon. 50 küsür milyon seçmen olduğunu hesaba katarsak yüzde 3 lük bir oy sayısına tekabül ediyor neredeyse. o pusulasız zarfların içerisinde hayır oyları olmadığı da aşikar. hatta geçende çıkan tuhaf yangın ile iyice tescillendi. artık geriye dönük oyların içerisinde ne vardı sorusunun cevabı bulunamaz.

  (bkz: ysk deposunda çıkan yangın)

  sistemi bu şekilde değiştirdiler ama seçime malum şahıs tek girse gene kazanamayacak. dediler ki mühürsüz oyları da geçerli sayalım. khk çıkardılar sürekli uzayan ohalde. mühürsüz oyları da yasal hale getirdiler. gene yetmedi. koalisyon kurdular ama mhp seçmeninin yarısından fazlası yapılan şeyleri gördü iyi partiye doğru kaydı. mühürsüz oylar cepte koalisyon kurulmuş ama gene yetmiyor. bu sefer erken seçim dediler iyi partinin seçime girmemesi için çabalıyorlar. ancak gene yetmeyecek göreceksiniz. 16 senedir yaşanan her şey ortada. kendi seçmenleri de 16 senenin sonunda şükür ki uyanmaya başladı yavaş yavaş. ceplerdeki delik büyüyor herkesin bankalara tonlarca borcu var. ekonomi çoh eyi yalanını yemiyorlar artık. fetosu çözüm süreci barzanisi salih müslimi ve tek ayak üzerinde söylenen onlarca yalanı görüyor insanlar.
  7 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Adamın chp gibi, Kılıçdaroğlu gibi rakibi oldukça sırtı yere gelmez.
  2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  aha buraya yazıyorum, 1 ay içinde fetö ile barışılır gerekli organizazyon yapılır ve mhp'siz bile seçim kazanılır.

  bizim midesiz %50'de yer yutar yalar hazmeder.
  1 ... munir bey