bugün

Memurlar köylüler hilal bıyıklılar dinci kürtler.
görsel
Cnn Türk'te Hakan Bayrakçı bile AKP için artık %40lar 50ler hayal dedi. Bütün kamuoyu anketlerinde %35 civarı çıkan AKP'ye oy veren üç kesim var: iktidardan rant sağlayan müteahhitler, tüccarlar, iktidar yanlısı gazeteciler, bürokratlar, troller, vakıf yöneticileri gibi kesimler. Diğer grup ise Siyasal islamcı kesim ve tarikatlar, cemaatlerin büyük kısmı. Üçüncü kesim ise büyük kısmı sorgulama yeteneği zayıf olan ve Erdoğan'a körü körüne bağlı kesim. En az oy veren kesim ise 18-30 yaş grubu. Zaten bütün kamuoyu araştırmaları bu yaş grubu içinde, AKP'nin oyunun %20lere düştüğünü gösteriyor. Nitekim yeni nesil hamasi söylemlere kulak asmıyor. Bir de eğitim seviyesi yüksek kesim içinde AKP'nin oyu düşüyor. Boşuna demedi YÖK eski üyesi: Eğitim yükseldikçe beni afakanlar basıyor.
Vahdettin gibi gitmeyin de.

Veren veriyor... destekleyen verir versin. Demokrasi diye kabul ediyoz bir şekilde hepimiz. Devirler de liderler gelir geçer.

Haa dersen ki anayasanın o ilk 4 maddesine gözümü diktim, anayasal düzeni değiştireceğim... halep de arşın da burada... ülkenin ordusu da.
Anadolu destekliyor, Orta Asyadan kopup gelmis Alperenler destekliyor, Osmanlinin torunlari destekliyor...

Ve sozum size olimposun cocuklari bu vatan aziz Turk millerinindir. Defolup gideceginiz gun yakindir. Bu milletin sirtina yapismis ittihat ve terakki artiklari.... Abdulhamid kazanacak! Abdulhamid ve onun davasi kazanacak!
görsel
asgari ücretten misli misli fazla alan fanatikler, (bunu ben de anlamıyorum ama) cidden evinde soğan yiyip oturan cahiller, milletvekilleri, holding sahipleri, suriyeliler tabi bunlar daha da fazla ama burada önemli olan bu kesimdekiler.
diyemezler çünkü akpye oy vermeme gibi bir trend var sosyal medyada, insanlar sırf sosyal medyaya ayak uydurmak için tayyibe falan sövüyor sonra gidip oy veriyor.

çünkü sosyal medyada amansız bir terör övme furyası var. bu bir algı operasyonu zaten. bunu anlayamayan arkadaşlar aşağıda bana aktroll diyecekler farketmiş olanlar beğenip geçecekler.

eğer kafanızı gömmeyip dışarıdan bakarsanız sosyal medya adeta bir algı operasyonu masası. ve bu masayı terör hesapları yönetiyor.
istatistiki verilere göre her iki kişiden biri ama kime sorarsan sor ben vermedim abi der.
21.466.356 seçmen, yani seçmenin yarısı.

bunu soran kim? olayı hala idrak edememiş diğer yarı.

bunlar zaten şimdiye kadar bu ülkenin olan hiçbirşeyi yeteri kadar idrak edemedilerki, şimdide üzerinden 1 yıl geçmesine rağmean hala kim... kim... kim? deyu sormaya devam etmekteler.
bunlar aynadaki cama bakmayı bırakıp penceredeki cama baksalar neyin ne olduğunu, kimin kim olduğunu anlayacaklar. tabi sadece bakmayıp görmeyede çalışmaları gerekir. vesselam...
(bkz: Akp ye oy verdiğin için pişman mısın)
yanan oy pusulaları, 20 sene önce ölmüş ama seçmen görünen rahmetliler, sayım sırasında kesilen elektrikler gibi bir çok şerefsizlik örneğini göz önüne aldığımızda o oyların nereden geldiğini anlamamız çok zor olmaz.

Şimdi hangisine dil uzatacaksın sayın tayyiban örgütü mensubu?

tansu çiller e mi? zamanında, o nefret ettiğiniz türk silahlı kuvvetleriyle ilişkisi en iyi olan başbakandı. elinde alayınızın kökünü kazıyacak güç vardı ama yapmadı.

alparslan türkeş? ülkü ocaklarına bağlı, onun bir lafıyla türkiyeyi darma duman edecek insanlar vardı. her seçimde başa gelebilirdi.

süleyman demirel ve necmettin erbakan akp nin yaptığı oyunlardan kat be kat fazlasını yapabilecek zekaya sahiplerdi. ama yapmadılar.

bülent ecevit? turgut özal? mesut yılmaz? deniz baykal?

hangisinin seçimlerinde yakılmış oy pusulaları çıktı? hangi seçimlerde ölü seçmenler yaratıldı?

akp ye oy veren kim?
biz evde 4 kişiyiz, 4 ümüzde vermedik.
halkın % 50 si verdiğine göre karşı dairedeki 4 kişi oy vermiş demek
vay amk
Yine"soyguncu Emin Çölaşan zihniyetliler" yine saldırgan " bekir çoşkun" kılıklılar bir başlık altında toplanmışlar götlerine kına yakıyorlar dediğim başlık..,

Akp'ye kim oy veriyor? sorusuna, cevap olarak; koyun,badem bıyıklılar,bidon kafalılar,göbeğini kaşıyan ayılar türü cevap veren mallara sesleniyorum..

Gözümde aysun kayacı gibisiniz ulan..Benim oyum çobanın oyuyla bir olamaz diyen aysun kayacı var ya !! ..
akpninde dinci tayfasi geniştir ama oy çalıyo bunlar.
(bkz: koyun)
bilgisayar kullanmayı bilmeyen kesimin hepsi + hayatında sözlük kullanmamış kesimin hepsi.
sıkça sorulan sorulardan birisidir. açık oy, gizli sayım geleneğinden gelen chp'nin insanlar üzerinde hala aynı baskıyı kurmak istemesi manidardır efenim.
kim veriyorsa veriyor, sanane?
vazgeçin artık milleti fişlemekten.
tabiki halkın yüzde altmışı.
sokağa çıktığınızda kime sorulsa,
marketçisi,
genci,
yaşlısı,
okumuşu,
cahili,
sanatçısı,
sade vatandaşı,
garsonu,
patronu,
o, bu ,şu kesinlikle ben vermiyorum akpye der.
sonuçları alınca ,
şunu anlıyoruz -korkaklar- oy veriyordur.
ipekli basmadan entarililer,
oyları hep akepeye verirler...
12 haziran yaklaşıyor,
entarililerin etekleri zil çalıyor,
türlü türlü dümenlerle,
bunlar yine iktidara koşuyor...
1 şişe viskiye akpye basarım. hatta 2 kişi kandırırım toplamda üç oy bulurum.
kpds 83
kpss1 92
kpss2 91
kpss3 90.1
+y.lisans
eğitim seviyesi derken?
aynı sorunsal içinde cebelleşip durmaktayım... yakın ve uzak çevremdeki sürüyle insanın söylemidir; "-biz akepeye oy vermedik"... e bu durumda, yakın ve uzak çevremin çok küçük bir azınlık, diğerlerinin ise çok kocaman bir çoğunluk olduğu sonucu mu çıkıyor yoksa?!...
tabi oturdukları yerden bazıları (bkz: ak parti)ye kimin oy verdiğini fark edememektedir.
ama kılıçdaroğlu fark etmiştir kimin oy verdiğini. gittiği bazı bölgelerde özellikle doğu ve güneydoğu illerindeki mitinglerinde şöyle demiştir:
"sizin suçunuz yok kabahat bizde, size gelmedik... halinizi sormadık vs. ..." diyerek at gözlüklerini biraz aralamıştır.
artık birileride girdikleri (bkz: in)lerden çıksalar iyi olur.