1. 1.
  Televizyonda, dışarıda, orda burda herkes akepeye sövüyor, yok kimse oy vermem diyor falan filan ya peki bunlara kim oy veriyor da başa geçiyorlar anlamadım yahu? kime sorsan yok ben akpli değilim yok efendim ülkeyi satıyorlar... herkes bunu diyorsa kim oy veriyor kardeşim?
  3 ... turkcan
 2. 2.
  aklı noksanlar.
  4 -6 ... afrodizyaketki
 3. 3.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/koyun-19626/
  1 -3 ... mqkina
 4. 4.
  (bkz: aa bu benim lan)
  not:bir beynim var
  4 -3 ... japon tekmesi
 5. 5.
  bu %47 den sonra da günlerce tartışılmıştır. akp ye oy veren insanlar aptal salak diye nitelendirilince illaki bi geri çekiliş oluyor insanlar söylemek istemiyor herhal.
  1 ... lord nubunagaa
 6. 6.
  burada ben vermiyorum diyenlerin haricindeki herkes veriyor olabilir. haliyle çok yüksek bir orana tekabül eder. yani senin vermediğini düşündüğün küçük akvaryum un dışındaki tüm reel dünya veriyordur belki de.

  cümleyi anlayabildin mi lan, o zaman kimin verdiğini de anlarsın.
  2 -3 ... nankorkedi
 7. 7.
  aramaya inanılsaydı (bkz: sen vermedin ben vermedim kim verdi lan akp ye oy)

  şeklinde daha veciz bir başlık bulunabilirdi.

  çevresini değiştirmesi gereken bir zatın sorduğu soru. hep nişantaşı, hep kordon hep çankaya da dolaşırsan, şaşırabilirsin seçim sonuçlarına. ama anadoluyu gördüğün zaman, çoğu yerde akp mhp saadet oy alıyor, diğer partilerin temsilcisi bile bulunmuyor sandıklarda.

  el edid: bir de soru başlığa cevap yetiştiren pıtırcıklar, halkınıza koyun diye aşağılayacağınıza önce bir formatı okuyun. modun biri gelecek patır patır toplayacak sizi haberiniz yok.
  2 -1 ... endoplazmik radikalim
 8. 8.
  tabi oturdukları yerden bazıları (bkz: ak parti)ye kimin oy verdiğini fark edememektedir.
  ama kılıçdaroğlu fark etmiştir kimin oy verdiğini. gittiği bazı bölgelerde özellikle doğu ve güneydoğu illerindeki mitinglerinde şöyle demiştir:
  "sizin suçunuz yok kabahat bizde, size gelmedik... halinizi sormadık vs. ..." diyerek at gözlüklerini biraz aralamıştır.
  artık birileride girdikleri (bkz: in)lerden çıksalar iyi olur.
  2 -1 ... redrack
 9. 9.
  aynı sorunsal içinde cebelleşip durmaktayım... yakın ve uzak çevremdeki sürüyle insanın söylemidir; "-biz akepeye oy vermedik"... e bu durumda, yakın ve uzak çevremin çok küçük bir azınlık, diğerlerinin ise çok kocaman bir çoğunluk olduğu sonucu mu çıkıyor yoksa?!...
  ... hicivciv
 10. 10.
  kırsal kesimde yaşayan, eğitim seviyeleri düşük insanlar oy veriyorlar. ee ne de olsa,
  (bkz: aç bırak yalvarsın cahil bırak bağdaşsın)
  1 -2 ... turkmen61