bugün

embesil amk okumayın bile son cümleyi okuyun yeter klasik akepeli.
ülkeyi bakkalın yönettiğini sanan çomar beyanı.
bak ebesini herkesin bildiği şekilde şaaaptiğimin evladi.
chp hdp diyorsun da bunlarla oslo da, imralı da kucak kucağa olan chp miydi? mhp miydi? bir düşün ( zor olacak biliyorum). yurt dışından kaleşnikof la gelmişmiş. ha siktir yaratacagin algiyi sikiyim. sanki adam uçaktan kaleşnikof la indi. mal mısın lan. adamlar taksiyle istanbul turu yapıp geri döndü sanki havaalanına. konuya dair iki gram bilgin yok burda millete akıl veriyorsun. dünyanın her yerinde bu tip eylemlerin sorumluluğu mevcut hükümetten sorulur. aylarca ışid e "unsur" deyip, terör örgütü bile diyemeyen adamı aklamak adına kendinizi rezil etmeyin lan.
not: orda hayatını kaybedenler benim mesai arkadaşımdı. her türlü benim meselem o insanlar.
büyük resmi görmüş akpli beyanatıdır.

çok bulaşmamak lazım bu zihniyete bırakınız resimle baş başa kalsın.
zannediyorlar ki cumhuriyet tayfasını akepeden ayırıyoruz ulan salak ak beyinsizler onlar da sizden tam sizin istediğiniz gibi muhalefet ediyorlar. ülke ne hale gelmiş milliyetçiler iktidardaymış gibi ağlayan gazete mi olur lan?
ellerinde savunacak bir şey kalmamış. ee, ne yapacak? iftira edecek.
tamam tamam akepeli olmayan herkes ateist, komunist, pkk'lı, dhkpc'li terörist.
eskiden saygım vardı artık yok yemin ederim ben kanaat getirdim bu akepeye oy verenlerde beyin yok.
Siz kim hainler pkkla kucak dansi yapip bunu açilim diye süslü bi hediye paketine çeviren itler.önce bi aynaya bakin hain akitler sizi.
pkklılar ne zaman abiye giymeyi bırakıp mehmetçiğin karşısına çıkar, seküler muhalefet ancak o zaman demokratik çerçevede muhalefet yaparlar.

çünkü bunları yöneten aynı akıl. çözüm süreci için ak partiyi yerden yere vuran cehape bu gün onlarla kolkola girip gezi kalkışması, 6-7 eylül olayları, terörist leşlerine taziyeye gitmeler ... yapsada nedense tabanından en ufak bir kopma yaşamıyor.

hani ak partiye oy versinler felan da demiyorum da hadi önümüzdeki seçim için gitsinler dsp, vatan vs... sol bir partiye kaymalar olsun. ama yok bunlar yine cehapeye oy verecek %25 oyunu koruyacaklar.

benim kızdığım nokta ak partilileri biatçı olarak lanse edenler bakın şu son 3 yıldaki cehapenin durumuna bakın ve gidin başka bir sol partiye oy verin biatçı değilseniz.

lafa gelince mangalda kül bırakmayıp iş icraat noktasına gelince çiftleşme mevsimindeki mart kedileri gibi oluyorlar.

yani bunu mehapede görüyoruz mehapeye kızan gidip ak partiye veriyor, tersi durumda ak partiye kızanlar gidip mehapeye veriyor bir oy geçişkenliği oluyor.

ancak ne hassa 14 yıldır cehape ne oy alıyorsa aynı değişmiyor. 14 yıldır girilen her seçimi kaybeden bir parti inatla hala aynı oyu alıyor.

kusura bakmayın ama burda biat kültürü dünyanın başka bir yerinde yok.
(bkz: colibom/#33184397)