1. 1.
    Köprüden geçtiğinde peşinden gelen cezalar canını acıtınca, yandaş müteahhit - akp ilişkisini çözen ve aydınlanma yaşayan akp li nakliyecidir.
    https://streamable.com/6h2b1

Kendisinin bu haklı isyanına tepkisiz kalamazdım.
    O yüzden su verecek bir itfaiyeyi hortumu ile birlikte kendisine armağan ediyorum.
    24 -6 ... tengir budun
  2. 2.
    De siktir lan deyip ensesine saplak atilmasi gerekir.
    Ben bu akpliler agladigi zaman böyle tepki veriyorum artik.
    6 ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    koyun dedik koydurdunuz oğlum ! suç bizim mi ?
    6 ... teflon
  4. 4.
    kanunu bilmemek mazeret sayılmaz kuralı gereğince, cezanın geç tebliğ olması, aradaki sürede yasak hareketi tekrarlamaya mazeret olamaz.

bu işi profesyonel olarak yapan kişilerin bu konudaki düzenlemeleri takip etmesi gerekir.

ben elimi bile kıpırdatmayayım, ceza gelirse tekrar etmem gibi bir düşünce olamaz. ceza gelirse kanuna uyulur, ceza gelmezse çiğnemeye devam anlayışı korunamaz.

bu arada aynı adam elinde bir faturayla da video çekmişti sanırsam. herhalde hobisi olmuş arkadaşın.
    -1 ... raduyev
  5. 5.
    bir kamyon ceza yemiş nakliyecidir.
    tabiki de ilk seçimde ortalığı çoh garıştırdılar diyip oyu ak partiye verecek.
    8 ... kafam bir milyon
  6. 6.
    biz halk olarak bunu haketmedik diyor ama daha fazlasını hakettiniz. yazıklar olsun diyorsun ya sana yazıklar olsun.
    1 -1 ... rockonbaby
  7. 7.
    Kendi domalan ağlamaz bu tipler hep böyle o borcu totaya vurdurup öder seçim günü sen olamasan totomuza kısmet olmaz der oy atar.
    1 -1 ... banav
  8. 8.
    sonunda biz mağduruz dedi ya, ananı da al git diyesim geldi. 15 yıldır bu halk nelere maruz kalıyor, sizin gibiler anca mağdur oldu öyle mi? beter olun.
    3 ... the outsider
  9. 9.
    sayın tengir bey (nobel'e aday yazar) çok güzel yakalamışsınız ..
    gerçekten iyi entry.

bunun birde osmangazi köprüsü açıldığında bize yani muhaliflere ve bilhassa kılıçtaroğlu'na ağır küfür eden şerefsiz versiyonu vardı ,aradım bulamadım .

sayıyordu puşst yok çağ atlamışız,yok köprü bedava imiş yok reisi dünya lideri imiş , hizmet falan.

o sığır ortada yok , sakın bu olmasın.

şunu da yazayım sayın yazarım değerli arkadaşım ve sözlük cemaati ,inanın yarın (mart) seçimlerde akp'ye oy basacaklar.

maalesef..

not; amasya'da basılan soğan depolarının ve üretici ürünlerinin sahiplerinin %99'u akp'ye yada mhp'ye oy veren kokoşlar,nereden bliyorum sürekli kuşburnu ve marmelatı + elma marmelatı alırım elden amasya'dan.
    4 -1 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    öncelikle kim kime koyuyor acep ?
    1 ... nardaninciler