1. 1.
    bir adet sokak röportajı sırasında rastladığım amcadır kendileri.
    aslında kızmamak lazım. cahil sonuçta. medyanın getirdiği sonuçlar bunlar. inanın çoğu kesim böyle.
    medyadaki dayatmalar yansıtmalar yüzünden seçmenler akp yi islamın gerçek ve doğru savunucusu iyi işler yapan parti, diğer partileri de islam düşmanı amerikan kuklaları bölücü zararlı partiler olarak görüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Oyutmgnzwfs+
    4 -2 ... katmir
  2. 2.
    gördüğüm tanıdığım ateistlerin satanistlerin %99 u cehape ve hedepe seçmeni bir de böyle bir şey var .
    2 -6 ... tiamat
  3. 3.
    cenabı hak'kın partisi'ne oy vermesi gereken amcadır...
    ... hayis zayeb
  4. 4.
    Medyanın etkilerini canlı canlı gösteren bir örnektir. Laiklik ilkesine ters görüştür.
    ... arabasi olan 10
  5. 5.
    Allah'ın yeryüzünede tecelli(!?) eden nurudur akp.

Mazlumu korur, halkını sever, hak yemez, ayrım yapmaz, dine aşık olduğu için anlatır...
    ... ben deli deilim
  6. 6.
    Kırgın çiçeklerdeki Mesudenin gerçek hali. (bkz: tayyibim yapmaz)

Bu ülkenin insanı akla zarardır yemin ediyorum insan değil acayip varlıklardır.

National geographic biraz araştırma yapsa hiç fena olmaz. Belki bu insanların ülkeye bi hayrı olur.
    ... birimivar
  7. 7.
    bu günlerde geçecek yaklaşık bi 10 sene sıkın dişinizi şu okul okumamış,hayatında kuran dışında okuduğu şeyler 80 sayfalık 100 temel eser kitabı kadar olan cahil ve hayatı televizyondan öğrendini sanan dedeler bi gitsin ozaman göreceğiz.
    1 ... bu nick bi harika dostum
  8. 8.
    Yazık o geçen ömre..
    ... yok herif