1. 0.
    islamdan soğumak nedir ?

islam ın ne suçu var ?

şu an dinimize en sahip çıkmamız gereken dönem, açıkca hepimiz görüyoruzki bu adamlar islamiyeti kendi çıkarları uğruna ufaktan ufaktan değiştirip, rahat rahat kullanıyorlar.

sahip çıkacaksınki, daha fazla ileri gidemesinler.
    4 -1 ... gemek
  2. 1.
    Akp'yi sevmemi sağlayan olaydır.
    1 -1 ... yunayted
  3. 2.
    ben akp yüzünden soğumadım, zaten akp henüz kafa kesecek evreye ulaşmadı, imanı sakat.
    1 -1 ... quibble
  4. 3.
    islam da çok üzülmüştü zaten. inkar eden kendine gece yapar. kimseye bi şey olmaz.
    1 -1 ... rabia olmak kolay degil
  5. 4.
    islam da çok üzülmüştü zaten. inkar eden kendine gece yapar. kimseye bi şey olmaz.
    1 -1 ... rabia olmak kolay degil
  6. 5.
    cahilliktir. akpnin çalması, riayakarlığı islam'ı bağlamaz ki. inkar eden de inkarı aleyhine olur.
    ... selia
  7. 6.
    Bir şey yüzünden islamdan soğuma oluyosa o kişinin islama bağlılığı zayıftır. Acı gercekler..
    1 -1 ... sonyobaz
  8. 7.
    Televole kültürü derecesinde islam bilgisi olanların düştüğü akıbettir. Islam ı iyi anlayan bir kişi ne akp ye bakar, ne chp ye.
    Devir artık müslümanlar a bakarak müslüman olma etkılenme devri değil.

Kur an ve hadislerden başka islam i model arayanlar yanılır. Devir fitne devrıdır. AKP nin içinde gerçekten kendini dine, devlete, millete adamış kişilerde vardır, cebini dolddurmanın, kendini orya getırenkere yalakalık yapmanın peşinde olanlarda. AKP devletin 90 yıllık " halkın kendi kendini yönetmesi " yalanını ortaya çıkarıp, vesayet engeller ini aşarsa ne mutlu.
    1 ... malazgirt40
  9. 9.
    rüşvet, torpil, ihaleye fesat, hırsızlık, çocuk tecavüzü, kullara tapıp allah'a şirk koşmak gibi ahlaksızları dindar görünüşleri arkasına saklamalarından dolayıdır.
    1 ... abhartach lynch
  10. 10.
    (bkz: içki nedir bilmezdim şimdi bir ayyaş oldum).
    1 ... ekonovich