bugün

aklı sıra demagoji yaptığını sanan zavallı zihniyet ürünü fikriyat.

yapabileceği siyaset sadece terörden beslenmekten ibaret olmayan kafasız varlığın fikriyatı, ayrıca karşıt tüm siyasi görüşleri hain ilan eden sözde düşünen mahlukat.

--dünyada ne olup bittiğinden bi haber olan zevat.
--bazı şeyleri bilse de örtbas eden, görmeyen, görmek istemeyen, görmezden gelen, anlayan, anlamamazlıktan gelen fikirsiz.

hain. hain kim biliyor musunuz siz ? terörü bile siyasi malzeme yaparak siyasi ikbal elde edebilmek adına yaygara kopartanlardır.
insanların çığrından çıkması. bu nasıl bir nefrettir. anlamak mümkün değil.
bu fikre sahip olana
sen kimsin lan yarrak bu kadar insanı vatan haini ilan etme yetkisini kim verdi sana. diyesim gelir içimden.

ama demem, bazen derim sinirlenince. ama aslinda dememem lazim. niye önemsiyeyim ki.

edit. bugüne kadar akp yüzünden 1 lokma girdiyse boğazımdan haram zikkim olsun. hani çıkarınız var diyen g.tler var ya ondan belirteyim dedim.
memleketin yarısı akp'li olduğu için hain
yüzde onikisi hdp'li olduğu için hain
yüzde onda öteden beriden topla
etti yüzde yetmişbeş
o zaman kapatıp gidelim.
peki kendini bilmeden hakaret neye girer biraderim. biraz daha edebiyat parçalasana ferahlayalım şu sıkıcı günde.

edit. beyler pardon benim isim olmaz burdaki siyasi mevzularla ama buradaki nefret soylemlerinden o kadar biktim ki birine patlamam lazimdi. ve vazgectim su an yiyin birbirinizi.
devlete zeval gelsin akapeye gelmesin.

reisss allah benim ömrümden alıp seninkine versin.

gibi bir bakış açısı olan insanlardır. cahildirler.
Evet! Uçak krizinde Rusya yi desteklemıslerdır! Mavi Marmara da ısraılı haklı görmüşlerdir.
güncel Önemli Başlıklar