bugün

Devlet bahçeli'nin sosyal medya hesaplarını kapatacağını söylemesi üzerine akpli ve mhpli twitter kullanıcıları da aynı şekilde twitter'da gündemde.

Saat 00.00 hesaplarını kapatıp gideceklerini belirtmişler.

görsel

görsel

Edit: https://twitter.com/ikead.../1278393277620903939?s=19
görsel
Mhp liyim sözlük ortamlarindan başka hiç bir yerde hiç bir sosyal medya hesabım yok.. o yüzden açmadığım hesabın hesabını verecek değilim.. ayrıca olsaydı kapatmazdım.

Açık ve net evet.
Lan traş hemen şimdi sözlük ortamlarında şamar oğlanına döndün tüm sözlüğe taşak malzemesi oluyorsun hala akıllanmadın.

Lütfen bi siktir git hemen şimdi.

Açık ve net evet.
sözlükte ve görmek istediğimiz hareketler. evet.
donald trump kokan hareketler bunlar...

devlet erkanı telefonda ne konuşur diye merak ediyordum hep;

trump: son twitter hareketimi gördünüz mü?
r.te: vallahi efsane biz de yapalım...
Nedeni tam olarak anlaşılamayan durum. Yok yani eğer bir protesto yapılacaksa tüm millete ilan etsinler bilelim. Biz de Ona göre hareket edelim. Şayet Maksat twitter'ı protesto etmek ise bu ülke çapında olmalı bence. Hep beraber eylemimizi yapalım. Böyle hareket güdük kalır. Ülke geneline dönük Daha organize olmalı.
Birde iktidardan gitseniz .
Aktroll takılan chp liler giderse neden olmasın?

Acik ve net evet.
evet akp ve mhp sosyal medya hesapları kapandı ama bunu yapan kendileri değil yapan twitter'dır. sen beni kovamazsın ben istifa ederim tadında bir başlık olmuş.
Lütfen doğru olsun bu haber...
bakın ağalar tavır mı koyuyorsunuz hesaplarınızı kapatıyor musunuz bilmem ama eğer geri dönerseniz millet sizi fena makaraya sarar bak demedi demeyin. dik durun geri gelmeyin. kampanyayı sonuna kadar destekliyoruz.
iyi bari troll hesaplar olmaz.
Bu kampantaya aktroller de katilacak mi?
Nerde o günler? Biz o kadar şanslı nesiller değiliz. Böyle güzellikler beklemeyin bu bok çukurunda.
Çoğu hesap tek merkezden yönetiliyor zaten. Server bilgisayarın fişini çek olsun bitsin, ne bu yaygara?

Aynı cesareti sözlükteki akitlerde göstermeli.
Tavşan ve dağ misali.
ayrı yazılan " de- da " ları öğrenemediklerindendir zaar.
ah ah birde şu sözlükten gitseler.
halen trollün ne demek olduğunu ayırt edemeyenler var. kaç tanesi yazmış iyi bari troller de kalmayacak diye. troll aslında o görüşte değildir kaos yaratmak veya sırf makaradan o görüştenmiş gibi yazana trol denir. adam tüm akpyi troll yapıyor kendi kafasına göre. yüzde 52 nereden çıkıyor o zaman onların hepsi trollse? (yani gerçekten akpli olmayıp akpli gibi yazanlar)