1. 1.
  esasen ankara büyükşehir belediyesi'nin kredi kullanımının engellenmesi. yani millete hizmet gitmesin, vatandaş zorluk çeksin. ln. akıllanmıyorlar. millet bunları tam atacak sırtlarından bu defa.

  "Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin Kasım ayı son toplantısında, ASKi Genel Müdürlüğü’nce borçlanma yoluyla 700 milyon TL’lik kredi kullanımına ilişkin “Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu” görüşüldü. Ankara’da acil yapılması gereken su ve kanal altyapı projeleri için istenen kredi Meclis’in AKP’li ve MHP’li üyelerinin oyları ile reddedildi."

  https://odatv.com/akp-ve-...perasyonu-02121900_m.html
  9 -4 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  Valla "rüzgar eken fırtına biçer" demiş atalar. CHP'li belediye başkanları profesyonelliği ellerinin tersiyle itip gelir gelmez sosyal medyanın gazıyla kardeşlik ve iyi geçinme değil de kaos kavga ve kargaşayı seçtiler. "Hiçbir emekçiye dokunmayacağız" deyip binlerce işçinin ekmeğiyle oynayıp insan ayırdılar. Tabi bu artistliklerin bir bedeli olacaktı ve oluyor. Daha bunlar hiçbir şey. iş yapamayıp zamanla istifa bile edecekler. Ayrıca orası ağlama yeri değil icraat makamı. "Bize akepe ve mhp iş yaptirmiyüüürr" deyip köşenize çekilirseniz halk bunu bilmez, ilk seçimde tekmeyi vurur.
  4 -14 ... zall bana hep abi der
 3. 3.
  ağlamayıp kaynak bulsunlar karşim orası icra makamı.
  4 -5 ... ebu fesat
 4. 4.
  Izninle sadece iki harfi değiştirip paylaşıyorum, zall bana hep abi der. Yorumunu çok beğendim çünkü.

  valla "rüzgar eken fırtına biçer" demiş atalar. Akp'li belediye başkanları profesyonelliği ellerinin tersiyle itip gelir gelmez sosyal medyanın gazıyla kardeşlik ve iyi geçinme değil de kaos kavga ve kargaşayı seçtiler. işçi kıyımı yapıp insan ayırdılar. tabi bunların bir bedeli olacaktı ve oluyor. daha bunlar hiçbir şey. iş yapamayıp zamanla istifa bile edecekler.
  4 -8 ... girabic peter
 5. 5.
  --spoiler--

  valla "rüzgar eken fırtına biçer" demiş atalar. chp'li belediye başkanları profesyonelliği ellerinin tersiyle itip gelir gelmez sosyal medyanın gazıyla kardeşlik ve iyi geçinme değil de kaos kavga ve kargaşayı seçtiler. "hiçbir emekçiye dokunmayacağız" deyip binlerce işçinin ekmeğiyle oynayıp insan ayırdılar. tabi bu artistliklerin bir bedeli olacaktı ve oluyor. daha bunlar hiçbir şey. iş yapamayıp zamanla istifa bile edecekler. ayrıca orası ağlama yeri değil icraat makamı. "bize akepe ve mhp iş yaptirmiyüüürr" deyip köşenize çekilirseniz halk bunu bilmez, ilk seçimde tekmeyi vurur

  --spoiler--

  Halk vuracağı tekmeyi ne zaman kime vuracağını çok iyi bilir hiç merak etmeyin siz. Hele yıllarca insanı bizden onlardan diye ayıran tiplere kes başımıza kaos siyasetini eleştirir olmuşlar. Seçimi kaybedeceğini anlayıp belediye kadrolarına seçim öncesi binlerce insan doldurursan, memurken belediye önünde basın açıklaması yapıp siyaset yaparsan da yeni gelen adam senin gözünün yaşına bakmaz. Bu her yerde böyledir. Özel sektörde Git çalıştığın yerde patrona ben sizi sevmiyorum da istemiyorum da bakalım kıçına tekmeyi yemen kaç sn sürecek.
  5 -2 ... flat head
 6. 6.
  imamoğluna da vermediler. adam kredi alamayınca gidip deutshe bank'dan aldı . ak parti sonrasında bak almanların adamı diye propaganda yapıyor. ilginç. kirli siyaset bu olsa gerek.
  9 -3 ... sevgikelebegi
 7. 7.
  acaba ?

  devlet bankaları bizim vurgun kaynağımızdır

  kimseye zırnık koklatmayız telaşından mı ?

  akabe dış piyasalardan yıllık %6-7 ile zar zor para bulabilirken

  ekrem başkan % 2 ile buldu

  kimse akabeye güvenmiyor ahah.
  5 ... pilihozlu haci baron bey
 8. 8.
  çırpındıkça batmak bu olsa gerek.

  son seçimden beri ısrarla söylüyorum arkadaş keşke daha da fazla hayvanlaşsanız.

  hatta istanbul ve ankara’ya da kayyum atayın mümkünse, rica ediyorum.

  bizim mal millet ancak bu şekilde anlıyor malum.
  5 -4 ... ciddiliinsan
 9. 9.
  ekrem başkan, şarap içip kaz yeyip tasarruf ediyor. mansur baskan da deneyebilir.
  5 -6 ... bittimiacaba
 10. 10.
  belediye meclisinde oylamaya sunulup alınan kararlardır,tamamen yasaldır artısı eksisi ileride ankarada kendini gösterir ve ankarada yaşayanları ilgilendirir.
  adamın biri yurtdışına gidip türkiye' yi şikayet ediyor, kötülüyor, yatırım yapmayın diyor, pkk sevici belediyeleri savunuyor ve kimse bu kadar eleştirmiyor...way a.q.
  5 -6 ... es ses