bugün

bir iyi partili temennisi. fetö ve pkk ile iş tutup ypg paçavrasına selam duran akp ve akp'liler kafa ütülemesinler.

görsel

https://odatv.com/akp-ter...fe-koysun-07101935_m.html
senelerdir hdp ye köpeklik edenlerin bunu demesi ilginçtir. Chp nin pkk ile hiç alakası yok tabi canım. Kayyum olayında bunu net şekilde gördük.
Eksik kalırlar.
görsel
Zırva bir başlıktır gale almayın.
Hiçbir parti sütten çıkma değil.
Fakat akabe, terör destekçisinin de emperyalizm hizmetkarının da ta kendisidir.
En yetkili kişisi kendi ağzıyla "bop eşbaşkanı" olduğunu iddia ettiği vakit zaten olay bitmiştir..
Halihazırda başımıza sardığımız kürt terör örgütlerinin de böylesine güçlenip o üsleri kurabilecek konuma gelmesi, önemli ölçüde akabe hükümetinin abede ile bir olup suriye iç savaşını destekleme politikasının bir ürünüdür..
Suriyeyi başımıza saran akabenin ta kendisidir..

Benim askerim sınır dışında, başkasının ülkesinde her an ölümle burun buruna. Suriyeli yetişkin erkekler ve gençler de benim ülkemde hüküm sürüyor, kimisi buralarda hovardalık yapacak ve milletin çocuğunu taciz edecek kadar işi ilerletti. Elimde imkan olsa yetişkinlerin gençlerin hepsini silahlandırır, kamyonlara bindirir benim askerim yerine zorla suriyeye yollarım.
Bu başlık şaka gibi açılmış başlık bunu diyen muhtelemen hdpkk ile ittifak içinde olan kişidir.

#4228410 abd ye türkiye izin verdi türkiye den izin aldı o bölgeyi kuşatmak için, türkiye den izin almadan asla yapamayacaktı yani, yesinler algılarınızı.

Bop bup diye öttükleri şeyde başladığı gibi bitti. Bahsi geçen şeyinde resmilik ile alakası yok. denilen şeyin bir sekretaryası vs. yoktu; bir başkanlığı da bulunmuyordu. Bop diye belirttikleri yalan algı olan şey; 2004’te ABD’deki toplantıda Erdoğan’ın italya ve Yemen ile birlikte -Demokrasi Yardım Diyaloğu- programının eşbaşkanı olmasıydı.

Kuzey ırağa gelince Türkiye o bölgede yaklaşık 1980 den beri mücadele veriyor. 1980 den beri o bölgede pkk fink atıyor.
Türkiye ile arasına mesafe koysun, bizden uzak olsun, başka birşey istemem.
Bi islamcı nasıl terörle arasına mesafe koysun zor bi durum.
hangi terörün kastedildiği anlaşılamayan istek.
fetö mü, ışid mi, pkk mı?
trt'ye kim çıkacak o zaman. ekran boş mu kalsın ?