bugün

Evet uzun yıllar sonra başımızda AKP olmadan uyanmak demektir. Günaydın olsun herkeşlere.
götünüze kına yakındır.

yazık mk. ülkesini düşünen kimse yok!
piyasaların açılma saatinden önce uyanmış koalisyon hükümeti oy vericisi eylem biçimidir. koalisyon kötü bir şeydir demekten dilimizde tüy bitti. ne demişler, bir musibet bin nasihatten iyidir. artık ergenler de dünyanın kaç bucak olduğunu yaşayarak öğrenmiş olacak. ergenlikten daha çok kurtulmuş gibi olanlarsa nedense o kadar da zafer sarhoşu değil. hdp'ye oy vermiş bir arkadaş seçim sonuçları belli olduktan sonra mesaj atmış 'nolcak şimdi' diye. 'onu da mı ben düşünücem geri zekalı, seçtiğin adamlara sor' dedim. muhalif olmak rahat bir şey anasını satıyım, rahat rahat nefret kus, artık eleştirilen değil eleştirensin. sonuçta amerikan new york times ile ingiliz guardian'ın istediği oldu. banane bundan sonra, istediğini elde edenler düşünsün.
Önemli olan ak partinin gitmesi değil mi ? Aklınız daha fazlasına çalişmşyr , vicdanınız mühürlü , kimler artık milletinvekili koltuğunda oturacak farkında mısınız? Kimler sözde milletin Hakkını savunacak göremiyor musunuz? Emeğimizin karşılığını biz bile tam alamazken kimler devletin Kasasından trilyonları nerelere taşıyacak umrunuzda değil mi? Bu gece şehit anneleri var uyumayan , bu gece şehitler var kemikleri sızlayan , bu gece babasız kalan yetimler var yüreği burkulan..ama bunlar hiç önemli değil değil mi, önemli olan Ak partinin iktidar olmaması.. Eğer bu ülkede katiller milletin hakkını savunmaya başlamışsa, o ülkede birşeyler ters gidiyor demektir .sözde ağaç için uyanan Türkiye ..asıl şimdi uyan.. Bugün Ümmetin kara günü ..ak partiye oy vermedim, ak partiyide savunmuyorum , sadece biraz Duyarlılık..biraz ciddiyet..biraz kalbi bizimle bedeni toprakta olan cennet kandillerine saygı..
Yüzde 41 oy almış bi partiye artık başımızda değil demek ne tür bir sığırlıktır bunu kamuoyuna sunmak lazım.
Kafa sikmektedir. Ne kadar eş dost varsa sosyal medyada sabır içerikli ayet paylaşımları, olayı dini tarihi olaylara benzetme vesaire.
Sanki müslümanlık kaybetti.
Bir de meclise teröristler girmişmiş. Şuna tek başına iktidar olamadık çatacak yer arıyoruz hazır bahanesi de hdp demiyorlar da.
E zaten sizin sayenizde o da.
Adamlar beyin travması geçiriyor akşamdan beri.
(bkz: huzur)
aynı zamanda pkk lı bir güne merhaba demektir.

öcalan'ın yeğeni ile merhaba demektir,

80 tane pkk lı milletvekili ile merhaba demektir.
güncel Önemli Başlıklar