bugün

Yıllarca dışlanan bir yapı.
e bu memlekete demokrasiyi getiren "üst kesim tabaka" tırnak içinde.

işinize gelmeyince kötü mü oldu demokrasi?

edit: cümleyi işlerine gelmediği için eksilemek de yine bir başka üst tabaka ezikliğidir. nesi yalan yukarıda yazanların? yozgatlı mehmet amca mı getirdi demokrasiyi türkiye'ye?
umut fakirin ekmeğidir. Kömür makarna ise bu kesimin.
Alakası yok.
O kadar cok sporcu,şarkıcı ve iş adamı var ki akp ile can ciğer kuzu sarması olan.
üst tabaka olarak adlandırılan menfaat ilişkisi içerisinde göt yalayanları unuttun sanırım.
Kendini aydın (üst kesim) sanan, modernliği soyunmaktan öteye gidemeyen, bilim ve fen ile alakası boktan hallice olan bir güruh asla başarılı olamaz. Sıra size çoktan gelmiş. Bayılıyorum sizin modernist ama bi o kadar da cahil ayaklarınıza.
Akapenin din üzerinden milletin adamıyız rolü kesmesi sebebiyledir.

1100 odalı sarayda yaşayıp, Ejder meyveli smoothie içip, milletin adamıyız diyorlar. Buna inanan her şeye inanır. *
savaşmaya da alt tabaka gider, tankın önüne de alt tabaka çıkar. alt tabakadan ateist, deist vs çıkmaz. nerde dinsiz çomar var cehape'ye oy verir.
görsel

Yorum veya fikir değil bir gerçektir...
O yazdığın yazıyı anlayacak kadar iq olsa, zaten 3 kuruş çalışıp sonrada gidip akp ye oy vermezler.

Sen kime neyi anlatıyorsun yazar kardeş?)
genel olarak alt ve üst tabakadandır. üst tabakanın, alt tabakayı oyalamak ve kendinden uzak tutmak için onlara orta tabakayı hedef göstermesinin bir sonucudur bu.
ak parti besin zincirinin temel yapı taşları olarak'ta bilinirler.
siyasette başarı alt tabakanın ihtiyaçlarına hitap etmekten geçer. Neyi eleştireceğinizi şaşırdınız. Zamanında kurup bir lordlar kamarası oturaydınız madem aq.
andımızın a sını bilmeyen atatürkcü .

bir tanesi de benim arkadaşım olur canım sıkıldıkca göt eder dururum kendisini .

üst kesim tabakayı tokatlayan tabakadır .

sandıklara gömen tabakadır aynı zaman da .

demek ki üst tabaka söz de üst tabaka imiş .
Şimdi her seçim neredeyse %50 ilk bir oy oranından bahsediyoruz. Bu demek oluyor ki ülkenin yarısı ve daha fazlası destekliyor. Şimdi bu orana bakarsak ciddi bir seçmen kitlesine sahip. Bu kitle içinde son model araçlarla meydanlara inenleri de gördüm durumu iyi olmayan aileler de gördüm. Siz artık ak partiye ve seçmenine bok atmak yerine kendi boklarınızı temizleyip oy potansiyelinizi arttırmaya çalışın. Alt tabaka söylemi hangi siyasi inanışa sahip bir yazardan geldi bilmiyorum ama kaç parti bir oldunuz da gene oy oranında çok ciddi bir değişiklik sağlayamadınız. Bunu teröristlerle bir araya gelerek yaptınız. Şimdi kalkıp bizim seçmenimize alt tabaka diyorsunuz. Güldürmeyin bizi. Dağda yiyecek ekmek bulamayanlardan medet umuyorsunuz.