bugün

seçimi kaybetmesi durumda sonuçları kabullenmiyorum dermi sizce?
der.
görsel

şu an aday olması da tamamen anayasaya aykırı ki.
asıl sorulması gereken millet ittifaki kaybettiğinde mızıkçılık yapıp gezi parkı gibi sokağa çıkmaya çalışır mı ?
ülkeye çökecek göz var ama bunu yapacak göt yok, paşa paşa gider.
Büyük ihtimal derler, istanbul seçimindeki gibi iptal edip tekrar seçim yapabilirler.
2015 haziranda % 40 aldılar hükümet kurulamadı. Ana muhalefet liderine hükümet kurma yetkisi verilmedi. 2015 kasımda seçimi yenildiler.

2018 de istabul belediye reisi seçimini kaybettiler. Imamoğlunu görevden alıp kayyum atadılar ve seçimi yenilediler.

Secimi kaybetme durumunda kayyum atayıp seçimi yenileme gibi seçenekler muhtemelen masadadır.
Gönül çok şey ister ama imkanlar müsaade etmez.
bu ülke kimsenin tapulu malı değil. kaybeden gider !

kimler gitmedi ki ? hepsi de kalmak istemişti.
Der belki. Ama der sadece. Yapamaz.
Asıl sorulması gereken soru
(bkz: millet ittifakı kaybedince sokağa çıkar mı) zira Ak parti ve ak parti tabanının cumhuriyet tarihinde kapsamlı bir protesto yaptığı görülmemiştir.
erzurum konya kayseri rize bayburt gümüşhanede herkes hüngür hüngür ağlar yas tutarlar ha adapazarı kütahya yı unutmamak gerek.
Demokrasik bir ülkede yaşıyoruz, ben sayın cumhurbaşkanımızın böyle bir toyluk yapacağına ihtimal vermiyorum. Bence o da yoruldu bu hayattan. Dinlensin gayrı. Alsın çayını kahvesini denize bakan bir balkonda anılarını yazsın.
görsel

okey masasını bekletmek olmaz.
Diyemez çünkü kimse tanımaz ve uluslararası arenada siktiri yersin böcek muamelesi görürsün iç karışıklığı saymıyorum.
diyebilir. peki ya gitmiyorum derse buna karşı ne yapılabilir ?
.. neyse akıllara karpuz kabuğunu getirmemek lazım !..
Elinden geleni ardına koymaz.
akp'nin seçimi kazanması halinde gitmeyeceğini dermi isimli arkadaşına anlatan yazar cümlesi.
kendinizle karıştırmayın.
Şuanda en çok korkulan mevzulardandır. Olası bir gitmiyorum deme durumunda olacakları tahmin ederken aşırı çekiniyorum. Ülkedeki iç karışıklık, demokrasinin alt üst oluşu ve olası Amerika müdahalesi kaçınılmaz gibidir. Sonumuz Irak gibi olmaz inşallah.
istanbul seçimini dalavereyle iptal ettirenler, büyük seçimi hayli hayli ettirir. Bu konuda çok kötü bir imaj bıraktılar kimsenin güvenmemesi normal. Örneği var.
ne seçimi?
Hiç korkmayın.

Böyle bir şey mümkün değil.

He oldu da denedi diyelim.

Ne polis, ne asker yasadışı emri uygulamaz.

Daha beter rezil olurlar.
Bu kadar rahat olduklarına göre vardır bir planları.
illa şeytanlık yapar ya.
* akp , ülkeye 10 milyon yabancı getirdi .
* dünya kadar toprağı yabancılara sattı .
* generalleri , askerleri içeri attı .
* tank - palet fabrikasını yabancılara sattı .
ve siz hala "akp seçimi kaybederse
gitmiyorum dermi " diyorsunuz . hiç bir
şey anlamamışsınız . bu güruh kanun , hak
hukuk tanımaz .
güncel Önemli Başlıklar