bugün

ateist olsa da allah'a onlardan daha yakın olan nesildir. kul hakkı yemez ve iftira atmazlar.
insanlara cenneti dünyada yaşatmaya kalkarsan insanlar ölmek istemez, inanmaz, sorgular. iş, eş, aş, bahçe, araba, ev hep konuşulan konular bunlar. Hiç mi mütevazı insan olmaz?
Ateizm değil de din hakkında bazı gerçekleri yüzüme tokat gibi vurdukları için müteşekkirim.
Akp dönemi benim için bir aydınlanma oldu tişikkirler.
Akp'nin politikalari değil de akp dönemime rastgelen bilişim devrimi sayesinde bilginin çoğalması, bilginin ise dogmalarin en büyuk düşmanı olması nedeniyledir.
akp sayesinde gerçek islam'ı öğrendik. güzel islam hoşgörülü islam dediğimiz şey kendi içimizdeki iyilikten başka bir şey değilmiş, aslında islam güzel değilmiş bunu gördük.
Akplileri göre göre dinimi daha iyi anladim ateist olmadim allaha $ükür.

Çomara kizip oruç bozulmaz.
Aynı zamanda baba korkusundan sahura ve bayram namazına kalkan ılık götlü nesildir. Daha sonra da gelir klavye başın da devrimcilik oynar. Hahahaha.
akabe dini kendi menfaatı için kullanan bir örgüttür.

bu gün yaka paça kavgalı oldukları

o ne idüğü belirsiz cemaatıyla el ele vermiş

afrikda istihlal marşı neyin oguduyohhh

diyorlardı.

lan elin zenci bebesi istiklal marşını

okusa noolur ? okumasa nolur ?

dediğimizde bir araba küfür ediyorlardı.

şimdi bir birlerine küsüşünce

ne poklar yedikleri ortaya çıktı.

böyledir bu dincinin işi.

çok da şeeetmeyin.
Tekrar dine geri dönmeleri bir kaç felakete bakan nesildir. Bir iki deprem olsa şöyle yada bir savaşa girsek bombardımana uğrasak tekbir sesleri yükselir diye düşünüyorum bu kitleden. Fazla rahattan kaynaklanıyor bunlar hep.
Beynini kullandığını sanıp kullanamayan, Atatürkü sevmeyi ve laikliği ateist olmak sanan nesildir.

Arkadaşım, sizin ateist olmanızın o partiyle alakası yok. Size sadece ibadet etmek zor geldiği için onların yaptıklarını bahane ediyorsunuz. Dini onlardan değil, kendiniz araştırarak öğrenin. Kimsenin fetvasına ihtiyacınız yok. Siz onların yanlışını bildiğiniz sürece sorun yok. Dininizi yaşayın. Zaten herkesin günahı da kendinedir. Başkasını ilgilendirmez.

Edit: tabi doğruyu söyledik ya işinize gelmeyince eksileyin. Onların tam olarak yapmaya çalıştığı şeyi gerçekleştirmeye devam edin.
Akp dinin temsilcisi değil ki onlar yüzünden ateist olasınız. Her koyun kendi bacağından asılır ama yaptıklarınızın sorumluluğundan kacmaya çalışmayın, kendi aldığınız kararı boyle geçiştirmek içinizde hala şüphe olduğunu gösterir. Düşer bak ateisliğiniz dikkat edin.
olum yazmayın la böyle şeyler

bu s2msonic akabenin başardığının göstergesi

her ne kadar dinci ayağına yatsalarda

bunlar gizli koridorlarda

bu dönüşümü sağlamanın sözünü verdiler

bu söyledileriniz de bunların başardığının göstergesi.
güncel Önemli Başlıklar