1. 1.
    ateist demesekte bunların inandığı dine saygım falan kalmadı neden mi işe gireceğim açık açık !! akp ilçe teşkilatına üye ol diyor hemde cumaya gitmek için hazırlanırken buraya çok ağır küfürler yazacaktım ama bunların bulunduğu bok yığınının içine batmak istemiyorum onlar oldukları yerle gurur duyuyor çünkü.
    5 -7 ... stallion
  2. 2.
    Siyasal islam, islami değildir.
    ismet özel
    7 -1 ... kazangap
  3. 3.
    ateist olsa da allah'a onlardan daha yakın olan nesildir. kul hakkı yemez ve iftira atmazlar.
    6 -1 ... teflon
  4. 4.
    insanlara cenneti dünyada yaşatmaya kalkarsan insanlar ölmek istemez, inanmaz, sorgular. iş, eş, aş, bahçe, araba, ev hep konuşulan konular bunlar. Hiç mi mütevazı insan olmaz?
    1 ... sessiz geveze
  5. 5.
    geç kalmıştır. ben ecevit, erbakan döneminde de ateisttim.
    doğuştan ateist olmak bunu gerektirir.
    -2 ... daikokuten
  6. 6.
    Ateizm değil de din hakkında bazı gerçekleri yüzüme tokat gibi vurdukları için müteşekkirim.
    Akp dönemi benim için bir aydınlanma oldu tişikkirler.
    3 -1 ... rockonbaby
  7. 7.
    Akp'nin politikalari değil de akp dönemime rastgelen bilişim devrimi sayesinde bilginin çoğalması, bilginin ise dogmalarin en büyuk düşmanı olması nedeniyledir.
    1 -1 ... gaspirali
  8. 8.
    akp sayesinde gerçek islam'ı öğrendik. güzel islam hoşgörülü islam dediğimiz şey kendi içimizdeki iyilikten başka bir şey değilmiş, aslında islam güzel değilmiş bunu gördük.
    2 -1 ... syme
  9. 9.
    Akplileri göre göre dinimi daha iyi anladim ateist olmadim allaha $ükür.

Çomara kizip oruç bozulmaz.
    3 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Aynı zamanda baba korkusundan sahura ve bayram namazına kalkan ılık götlü nesildir. Daha sonra da gelir klavye başın da devrimcilik oynar. Hahahaha.
    -2 ... turin