1. 1.
  hiç gündeme gelmeyen soru. istese çat diye kayyumu atar, yandaşına satar. yapmıyor. çünkü sözcü akp'nin çok işine yarıyor.

  sözcü chp içindeki temel sorunların üstünü örten bir gazete. kılıçdaroğlu ve şürekası'nı tartışılmaya başladığı zaman sözcü direk dikkatleri akp'ye kaydırıyor. chp seçmeni akp ile uğraşırken asla asla chp'nin üst kadrosundaki facia isimleri tartışmıyor.

  yani sözcü chp'li kitleyi manipule ediyor. mesela bugün bütün dertleri akp'li adam ne demiş, hayır standına küfür mü etmişler, erdoğan'ın danışmanı ne demiş, yılmaz özdil büyük aralıklı yazısında ayar vermiş...

  hiç bir şey bulamazlarsa atatürk'e konuşma balonu yapıyorlar.

  sözcü chp seçmenini uyutuyor, o yüzden akp sözcü ne derse desin görmezden geliyor. çünkü sözcü'nün yayıncılık anlayışı işlerine geliyor.
  9 -7 ... faytonfayt
 2. 2.
  akp karşıtlarının cevap veremediği sorulardandır. ya da yılmaz özdil başta olmak üzere sabah akşam erdoğan a giydiren yazarlar neden tutuklanmıyor hani hesapta diktatör ya.
  2 ... inderex
 3. 3.
  Harbiden lan, diktatörün olduğu bir ülke de, uludağ sözlük gibi hükümete muhalif sosyal medya mı olur, sözcü gibi iftira ve hakarete bulanmış bir gazete mi olur?

  Sizin erdoğan a diktatör diyen dilinizi at arısı syksin.
  2 -2 ... malazgirt40
 4. 4.
  gidiş yolu doğru olsa da bu olaya akp'nin etkisi yok. baykal'la beraber chp'nin içine giren kronik kısır siyaseti destekleyip paraya çeviren bir kuruluş sadece sözcü.
  2 ... kompetan
 5. 5.
  sözcü'nün gerçekleri yazdığı gerçeğini değiştirmez.
  ... 2013 yilindan beri ulu yazari