1. 1.
  Az önce gözlerimle gördüğüm gerçek.

  Malumunuz Ben avm çalışanıyım ve şu anda mesaideyim. Sabahtan beri Avm içerisinde 29 Ekim kutlamaları etkinliği yapılıyor. Sürekli 10.yıl marşı ve izmir Marşı çalınıyor. insanlar bu marşlara eşlik ediyor, Tempo tutuyor, mırıldanıyor, gururlanıyor. Çünkü bu marşlar bu millet sayesinde, bu milletin döktüğü kanlarla yazıldı.

  izmirin dağlarına küfreden soysuz orospu çocukları yok burada. Gerçek Türk milleti var ve gerçek Türk milleti izmirin dağları için, konya ovası için, Mardin için, Sinop için, Afyon için Ankara için kan döken insanların torunları. Dedelerinin kanını taşıyor ve dedeleri gibi bu ülkeyi ölümüne seviyorlar.

  Denize dökülenlerin torunları gibi bu ülke değerlerine küfretmiyor hatta tam tersi o değerle sahip çıkıyorlar.

  Az önce müşteriye bakarken istiklal marşı başladı. O hınca hınç dolu olan avm'deki tüm insanlar; başı açılar, başı kapalılar, türbanlılar, çocuklar, gençler, herkes ama herkes en yakınındaki bayrağa selam durdu ve marşı okudu. Benim de gözlerim doldu.

  Burası optimum avm. Etimesgut-sincan-Eryaman lokasyonu. Sincan ankara'da akp'nin en çok oy aldığı yer. Bu insanlar akp'ye oy veriyor ama o zihniyeti taşımıyor. Hepsi Türk. Hepsi Türk olmaktan onur duyuyor. Hepsi büyüyene kadar andımızı okurken bir kez gocunmadı. Çocuklarına da okumaktan gocunmaz. Bu ülkenin gerçeği bu halktır. Bu halkın desteğini dinle alabilirsiniz ama içindeki vatan sevgisini, bayrak sevgisini, Atatürk sevgisini bozamazsınız. Buna ne sizin ne de tasmanızı tutanların asla gücü yetmez, yetmeyecek!
  3 ... serdarsl06