1. 1.
  istanbul'da üst üste iki seçim kaybetmiş akp, pkk, mhp koalisyonunda gözlenmekte. teröristbaşını chp'li ekrem imamoğlu'na karşı cepheye sürüp, ekrem imamoğlu'na oy vermeyin çağrısı yapan kapçıklar, seçimin ertesi gününden itibaren ekrem imamoğlu ve pkk algısı yapmaya çalışıyorlar. yemezler.
  3 -3 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  Hangi PKK? Bu PKK'nın mı hazımsızlığı?

  akp pkk ve mhp nin ekrem imamoğlu hazımsızlığı
  5 -3 ... agca
 3. 3.
  (bkz: pkk teröristlerinin namaz hassasiyetleri)
  1 -1 ... acele etme papaz efendi
 4. 4.
  pkknın mecliste ki çocuklarıyla zafer işareti yapan chpli çomar beyanı..
  3 -1 ... kimlerkimlerle
 5. 5.
  namaz kılan vatan hainlerinde görülmekte.
  -2 ... acele etme papaz efendi
 6. 6.
  Adamlar gelmiş tiyatro üzerinden chp ve pkk yı ilişkilendirmeye çalışıyor ya gülmekten geberiyorum. Bak geri zekalı kardeş;
  1-chp hangi seçimde hdp ile iş birliği yaptı?
  Cevap; hiç.

  2- akp hangi seçimde hdp ile iş birliği yaptı?
  Cevap; hiç yapmadı. Ama ne yaptı. Siyasi uzantısını bıraktı. Doğrudan kendisi ile iş birliği yaptı. Oslo görüşmesi, habur rezaleti, dolmabahçe mutabakatı vs.

  Sen 4 milyon oy alan bir partiyi terörist ilan ediyorsun ama onunla iş birliği yaptığın zamanları unutuyorsun. Belki unutmak işine geliyor ama biz unutmadık. Ne yazık ki 2015 kasımda bahçeli koltuğunu düşünmese şimdiden bunların hesabı sorulacaktı ama ne yazık Kı koltuk bahçeliye daha iyi geldi. Akp de saltanatı sürdürdü.

  Peki bunların hesabı sorulacak mı?
  Aynen sorulacak. Hem fetö ile yapılan hem pkk ile yapılan iş birliğinizin hesabı yüce divanda sorulacak. Sadece zamana ihtiyacımız var. Zannımca o zamanda geliyor.

  Son olarak;

  akp pkk ve mhp nin ekrem imamoğlu hazımsızlığı

  Resimdeki 9 kişi; sırası ile cumhurbaşkanı, eski başbakan, cumhurbaşkanı danışmanı halk bank yönetim kurulu üyesi vs vs.

  Önce kendi sokağınızı süpürün.
  1 -1 ... benimhalaumudumvar