1. 1.
  ampul partisinin türkiye'nin birliğine, bütünlüğüne, bölünmezliğine, laik yapısına karşı pkk dan daha büyük bir tehdit olması gerçeğidir.
  pkk, sözde kendi özgürlükleri için, terör eylemleri gerçekleştirmektedir.
  fakat akp, kendi götünü kurtarmak için, "ben atatürkçüyüm" diyen herkesi ergenekoncu ilan edip hapse attırmaktadır.

  uyan türkiye, 12 haziranda bir şansın var.
  12 -12 ... toyboxtan cikan oyuncak
 2. 2.
  yerinde tespittir. tarihe baktığınız zaman neredeyse tüm türk devletleri iç karışıklıklarla yıkılmıştır, dışarıdan fiziksel bir güçle yıkılan türk devleti sayısı çok azdır. bu tehdidin, akp'nin cumhuriyete ve atatürk'e olan nefretinden dolayı son 9 yılda yaptığı eylemlere bakılarak rahatlıkla pkk'dan daha büyük bir tehdit olduğu kanıtına varılır.
  4 -3 ... sahtemustaine
 3. 3.
  pkk nın da içinde olduğu kocaman bir derin yapıyı dağıttığı için ak partiye duyulan öfke sonucu sarfedilmiş sözdür. evet siz hepiniz aynı bokun soyu olduğunuz için sizi tehdit eden yegane unsur ak partidir. o yüzden yine yüzde 50 alacak.
  4 -7 ... asitbazdengesi
 4. 4.
  sonuna kadar hemfikir olduğum bir tespittir ancak başbakan duyarsa tespitini de al git diyeceğinden korkarım..
  3 -3 ... tamagoci
 5. 5.
  yandaşlarının ağızlarından köpükler gelerek ettikleri hakaretler bile, tehdit olduklarını gösterir. başka söze ne hacet ?
  5 -1 ... zarbut
 6. 6.
  AK PARTi'nin amblemi (özel işareti) şeklinde sarı ve siyah renklerden oluşan AMPUL'dur.
  ... tariviri
 7. 7.
  çünkü pkk bu zihniyetin yavusudur. akp ise bu danışıklı dövüş ile ülkeyi sömüren bu zihniyetin çökmesine vesile olmuştur.

  bu durumda bu şekilsizler ne der

  kahrolsun akp.
  2 ... menntre
 8. 8.
  entry nick uyumuna bakılırsa ciddiye alınmayacak olan tehdittir.
  1 ... bilinen biri
 9. 9.
  (bkz: laik detected)

  http://galeri.uludagsozlu...bck-bir-tehdittir-147132/
  2 -3 ... echelo
 10. 10.
  doğru olan önermedir. demokrasi kavramını çarpıtarak, kendi koydukları yasaların arkasına sığınarak ülkeyi işgal eden ve kendisini destekleyen herkesin yardakçısı olduğu bir işgal gücüdür akp.

  zorbalıkla istediğini yapmakta, karşı çıkan olduğuna" demokrasi var, yasal haklar" diye bağırmakta ve bunun istediğini yapabileceği anlamını zannetmektedir.

  masum bir öğretmeni öldürdüğü halde arkasından konuşabilen, hala yaptığını normal görebilen ve bu hareketi destekleyen sempatizanlara sahip bir örgüt ancak katil bir örgüt olabilir. darbe mantığını eleştirirken şu anda oluşturduğu kendi ordusuyla daha beterini "demokrasi" adı altında gerçekleşitirirken bdp'den bir farkı yoktur.

  bdp'de, akp'de yasaların arkasına saklanmış suç örgütlenmesidir.
  görünen köy klavuz istemez, bdp'nin ne olduğu belli, hepsi teröre yardımdan asılmalı. aynı şey akp için de geçerli, tüm yandaşlarıyla, ülkenin masum vatandaşını terörist ilan edebilen herkesle birlikte asılmalılar.
  -1 ... tenpura