bugün

akp'den memnun olan bir zihniyetin hak ettiği şey zaten ömrünü ekmek kuyruğunda geçirmektir. bakma, krediden yiyorsunuz...

ülke zaten boktan demeyi biliyorsunuz da, "ülkeyi boktanlıktan kurtarmanın yolu, 30 yıl tasarruf moduna geçmektir" diyecek olan herhangi bir siyasi olsaydı "siktir lan" diye sandığın dibine yollardınız...

konu derin.

amk.

saygılar.
HE YAVRUM HE.

ZATEN AMERiKA VE AVRUPA ŞUAN EKMEK ALABiLMiŞ OLDUĞUMUZU KISKANIYOR.

TE ALLAHIM YA.
BiR KERE DE TROLLÜK YAPACAĞIM DERKEN BEYiNLERiNi BIRAKMASALAR SAĞDA SOLDA!
bizim semtte sokak başına 1 bakkal ve 3 sokağa 1 ekmek fırını ortalama 6 sokağa 1 market düştüğü göz önüne alındığında "hahahassiktir" tepkisi vermemin kaçınılmaz olduğu olmayan gerçekliktir. ne sırası lan dünya savaşı falan mı çıkacak akp gidince ? yoksa kıtlık mı baş gösterecek. kutsal adamlar falan mı bunlar dünya bunların yüzü suyu hürmetine mi dönüyor..
Yanlış önerme. Bir ara ben lisedeyken ekmek fiyatları çok arttı. Halk ekmek fiyatı baya uygundu. Gecenin köründe kalkıp sabah ekmeği kuyruğuna girerdim. Daha gün aydınlanmamışken... Sonra etimesgut belediyesi kendi ekmek fırınını kurdu. Kendi ekmeğini büyükşehirden daha ucuza sattı. Kuyruklar bitti. Sorun çözüldü. Belediye mhp belediyesi.

(bkz: Enver demirel)
merak etme bu dönemde onu yaşamazsın.
tek ekmek değil, tüp, mazot, süt..vb diye uzatmak lazım. allah razı olsun, akp olmasaydı bitmiştik he!
Valla ekmek kuyruklari yakindir, merak etmeyin.
halk ekmek kuyruğu görmemiş ya da görmezden gelmişlerin hezeyanı.
Yalanını da al git cevabını hak eden iddiadır.

Chp döneminde bu ülkede yerli uçak üretilip avrupa'ya satılıyordu.
(bkz: Thk 5)

Şimdi ise ekmeklik buğdayı bile yurt dışından alacak hale geldik. Üstelik de kanserojen gdo içerdigi de kanıtlandı. Çünkü akp bilim insanlarının uyarılarına rağmen ülkeye gdo girişini de serbest bıraktı.

Edit: menderes denen yobaz öncülü fabrikayı kapatmasaydı kendi uçağımıza binerdik elbet. tamamen yerli tasarım ve üretim bir uçağı osmanlının 600 yıl sonra avrupa'dan getirmeyi anca akıl ettigi matbaayla kıyaslamak da tam akmusibet zekası.
ülkede savaş çıktı da haberimiz mi yok dedirtendir.

bence çomarlar ekmeği azaltmalı. işte bunlar hep gdo, beyin tümörü, b12 eksikliği, vs.
Kattiyen yalandir.
Aynen şimdi yiyecek ekmek birakmadilar ne kuyru olucakki zaten.
Ulan belediyenin ekmek şeysine gidiyoruz adam o yok bu yok diyor.
(bkz: o yok bu yok ne var lan)
Ben çoğunuzdan yaşlıyım, Türkiye'nin bu kadar yoksul olduğu bir dönem görmedim.

Tanım - bok olurduk ekmek kuyruğunda.
Korkunçlu ihtimal.

Dur ağzından yel alsın.
Fazla ekmek tüketmenin zihne etkisi.
Şom ağızlı seni paramız sadece ekmeğe yetiyor zaten. Şaka lan şaka keşke ekmek 10 lira olsa kurumsal bir şirkette çalışıyorum 8-9000 tl maaş alıyorum akpli temizlikçiler düşünsün.
olunca soğan kuyruğu olmayınca ekmek. ikisini de dene tarafını seç !
Millette en az ekmek alacak para olacagi gercegi.
Millet su an ekmek almaya para bulamiyor, intihar eden edene.
bildigin mal beyani olmus.

dünyaya bakin biraz kafanizi kaldirin.
siz akape yönetimindeyken ekmek aldığınıza şükredin diyor yani.

kendini kötülediğinin farkında bile değil dürzü.

bunlara oy veren dürzülere de böyle dürzüler yakışıyor orası ayrı mesele.
Biz ramazanda pide kuyruğuna giriyoruz demek ki bizde Erdoğan yok.
Akp olmasa ekmek kuyruğunda olacak kişiler ne yazık ki biz namusuyla kıt kanaat geçinenler değildir. Haram yollarla iş tutanlar, milletin hizmetine geldik deyip varaksız klozete sıçamayanlar kısaca bunlardır;

https://www.instagram.com...Llw/?igshid=1w4uiw7zfqb86

https://www.instagram.com...hhoZE/?igshid=3hjgbdq1fv0
Çok dogru bir laf. Akp olduğu için yakında yemeye ekmek bulamayacağız.
birader siz değilmiydiniz milleti tesbih gibi soğan patates kuyruğuna sokup bunlar varlık kuyruğu varlık diyen... bırak işte ne güzel varlıklı olmaya devam ederdik.