bugün

su götürmez gerçektir. 10 sene içinde kuzey ırak benzeri bir ülke olacak türkiye. bir kısım ermenistan'a, bir kısım sözde kürdistan'a gidecek. amerika, ortadoğu'daki 20 devlet hedefine ulaşmış olacak. büyük israil devleti kurulacak falan filan işte. yazın bi kenara.
kuzey kıbrıs'ı da rumlara terkederek yapacağıdır.
bop eş başkanlığı görevlerindendir.
ha bide yeni bir pontus rum var yukarda, onu unutmayalım.
gelecek zaman yanlıstır böldüğü gerçeği olması lazımdı.
çok büyük bir türk-kürt iç savaşının yaşanacağı aşikardır. ordudaki ulusalcı kemalist paşalarımızın kürt katliamları ve şehiriçi gerilla savaşları kaçınılmazdır. ve tabiki ;

(bkz: türkiye türklerindir)
2002 yılından beri söylenen gerçek. bi gerçekleşse de siz de haksız çıkmasanız bölücülük yanlısı yazarcıklar.

edit: ulan boku siz atıyorsunuz eksiyi ben yiyorum. (bkz: vurmayın lan)
(bkz: ne ülkesi)
sandıktan* bölünerek çıkılmıştır zaten.
(bkz: akp nin ülkeyi böldüğü gerçeği).
izledikleri ahmakça çıkarcı basit politikaların sonucunda artacak tehlikedir. daha ötesi için ise (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
(bkz: çok komiksiniz lan)
gelecek zaman kullanılması hala iyimser olunduğu izlenimi uyandırır.
(bkz: atı alan üsküdarı geçti)
(bkz: günaydın ismet abi)
(bkz: 2023)
destekleyicisi somut olarak da gösterilebilen fikir.elbette şu boş beleş yobaz şakirt uf badem bıyıklı slk :s gibi eleştirileri ayıklamak gerekiyor.ama kktc'nin adından türk'ün çıkartılması ne anlam ifade edebilir ki ? çok mu uçuk düşünüyorum acaba ?

veya ne bileyim başbakan 'terör örgütüyle mücadele siyasi uzantısıyla müzakere' derken sadece benim mi midem bulanıyor ? ne kadar rahat bunu söylerken,acaba başka bir anlam mı çıkıyor (?)

terör örgütünün siyasi uzantısı olduğunu kabul ediyorsa bir şeyler yapması gerekmez mi ?
vatanımızın adını "anadolu cumhuriyeti " koyarak türk adından ne kadar rahatsız oldukları belli olanların sam amcadan aldıkları görevi yerine getirme çabalarıdır. nafiledir; muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızda akan kanda mevcuttur, bilinmelidir.
doğru bir tespittir.
akp kürt açılımı ile zaten taviz vermekten öteye gideceğini göstermiştir.
akp ilk önce dağdan davul zurna eşliğinde teröristleri indirmiş ve oluşturulan gündemle halkın nabzını ölçmüştür. tabii bu nabız işini o çok sevdiği anket şirketlerine yaptırmış ve o görüntüler sonrası akp'nin oyları inanılmaz şekilde düşmüş, basında da fazla yer almamıştır.
akp bunun sonucunda dağdan inişleri durdurmak zorunda kalmıştır. çünkü halk sırf bu yüzden akp'nin üstünü çizebilirdi.
oslo görüşmelerinde ise akp pkk ile görüşmüştür.
merakla ilk önce inkar edilen fakat daha sonra kabul edilen bu görüşmenin sonuçlarını bekliyoruz.
sonuç ise akp taviz vererek saltanatını sürdürme sevdasında ve bu sevda gözünü kör etmiş.
sikti fırlattı herkesi, gömdü mideye kökledi.
zamanla geçer dedi zamanla zamanla..
(bkz: 2023)