bugün

iktidara geldiği 3 kasım 2002 tarihinden beri sağlamış olduğu en büyük fayda, asla olmasını istemediği şey olan ve en son gezi parkı olayıyla zihinlerde nirvanaya ulaşan halkın uyanışını sağlamış olmalarıdır.

gezi parkı olayında bende öfke çanlarını çaldıran, hünkarın "ben böyle istiyorum onların karşı çıkması umurumda bile değil" açıklaması oldu misal. paşa, seni bu halk seçti. bak seçti diyorum bu göt kaldıracak bir şey değildir. başka bir alternatifi tercih edip seni rölantiye almayı da seçebilir. sen baskı ile hükümranlığını sürmek için orada bulunmuyorsun bilakis halka "hizmet" için varsın bunu bir anlada gel.

len bu koyunlar ne ara kaval dinlemekten bunaldı da isyaağğğn deyu ayaklanmaya başladılar?

seçilmişler ne zamandan beri diktatör kisvesinde kabul görmek için kurduğu baskılarla taçlandırılmışlar ve iktidarda uzun, upuzun süre kalabilmişler?

eskiden normal olan şeyler şimdilerde anormal. bunu biz anladık bir zahmet artık siz de anlayın ey bize hizmet etmesi için seçtiğimiz kurnaz çakallar!!!
ağrı kesmesi, ateş düşürmesi, hastalıklara şifa olmasıdır. günde bir doz akepe tükettiğinizde hastalıklara karşı komple koruma kazanırsınız.
Statukoyu yikmasi basli basina yeterlidir.
Ölünce bi faydası dokunabilir belki.
küfür repetuarımı genişletmişlerdir.
Duble yol.
gençlerin içindeki ruhu harekete geçirip bir dinamizm getirmesidir.

misal benim içimdeki o 12 eylül öncesi var olan anarşik ruh uyandı.

teşekkürler akp. ilk kez bu olay yüzünden sevdim seni.
daha çok okuyan daha çok araştıran internet kullanıcılarının çoğalması. ülkücü hocalarında katkısı büyüktür.
adalet getirmesidir. net.