bugün

millete makarna - kömür dağıtmasından pek bir farkı yoktur. hala bir çok okulda 50-60 kişilik sınıflar varken, müfredatında insan hakları dersi yokken, sınavlarından şifre skandalları patlıyorken, akp'yi eleştiren öğretmenlerin işine son veriliyorken tablet versen ne olur hepsine çeyrek altın taksan ne olur.

ayrıca tablet olayı da yandaş firmalara para kazandırma maksatlıdır, takip edin göreceksiniz.
tarihinde ilk kez akp döneminde "insan" yerine konan vatandaşın bu geçimsiz ve çekememezliği yada çirkefliği diyelim, gerçekten lanet edilecek düzeyde.
bu kadar cahil olunur.
ak partili gençlere mi dağıtılıyor diye sorulması gerekir. ben de akpartiliyim akpartili hüloğğğğğğ. *
akp nin liselilere şirin görünme çabasıdır. o kadar ki bu liselileri, seçimlerde ak liseli olarak kullanacaklardır.

ulan altına kırmızı halı serilse de bazı tiplerin, akp yapıyorsa mutlaka yandaşlara verilen ihale ile alınmıştır diye halıyı beğenmezler.

bu kadarı ancak yobazlıktır. la adama kitap verildi tablet verildi okusun öğrensin diye. az biraz gerçekçi ol. o at gözlüğünü çıkar da bak etrafa. atacaksan saldırcaksan tutarlı destekli at ki, gülmeyelim ağzımızdan başka bir yerimizle.
okuduğum bölüm gereği onayladığım ama yine de bir sike yaramayacak proje.
o değil de tablet ihalesini kim kazanacak bekleyip göreceğiz. bakalım milyar dolarlar hangi akp yandaşının cebine girecek!
başka bir açıdan bakarsak görgüsüzlüktür. eğitimde reform bu mudur?

o tablete harcadığınız paraya yeni derslikler açabilirsiniz, sınıfları 20'şer kişiye düşürebilirsiniz, çocuklar ve öğretmenlere daha sağlıklı bir eğitim ortamı haızrlamış olursunuz. 50 - 60 kişilik bir sınıfta o tabletler ayaklar altında kalır, ziyan olur çoğu.

aslında bu aynen asgari ücret alıpta iphone alan zihniyetle aynı zihniyettir. teknolojik alet edinmeyi ilerleme zannediyorsunuz amına koyyim. görgüsüzlük başka hiç bir şey değil.
eğitim sisteminin içine edip üstüne makyaj yapma çabasıdır. ha bir de tabletlerin yüzde 90 nını hangi okullara dağıtıldığına bakmak lazım. çalıntı sorularla sınavları geçmiş dindar nesilden hiç söz etmek istemiyorum zira midem bulanıyor artık bunlardan.
sadaka kültürünü yaygınlaştırmaktır. zaten üç kuruşa milletin karakterini satın aldılar daha da doymadılar. o projeye vereceğin parayla git yatırım yap dönen paraylada her aileye burs ver.
akp ne yapsa altında başka şeyler arayan kesime dert olmuştur.

eğitim için yapılan bütün harcamaların köstek değil, destek görmesi gerekmektedir.

bedava içki dağıtılsa hiç şikayet etmezdiniz ama. zaten küçücük çocuklara bedava içki dağıtılırken nasıl keyiflendiğinizi bundan birkaç ay önce gördük.
tablet bilgisayar değil etkileşimli kitaptır. bu proje ilk ortaya atıldığında yeterince etkileşimli kitap bulamadıklarından tablet dağıttılar. ancak bundan 4 yıl sonra tüm okullara dağıtılması planlanan tablet değil sınıf içindeki ağa ve meb'in izin verdiği eğitim sitelerine giriş yapabilecek etkileşimli tablet bilgisayar ve e-kitap kırması etkileşimli kitaptır.
kömür dağıtarak oy toplama çalışmalarının eğitimli insanlar, genç nesiller için geliştirilmiş versiyonudur.
gezi parkı eylemcileri tarafından taşlanacak çocuklardır.
içinde buzdolabı olan makarna pişirip kömürlede çalışabilen tablettir. ayrıca göt kılı temizleme aparatı takılabilme özelliğide sıtandarttır.
aksi düşünülemezdir.
seçimlere yakın üste para verilmeside düşünülmektedir.
Yuh arkadas ya. Bu halk vallahi bur şey haketmiyor. Yapılan hizmete bile bok atıyor adam. Akmayan musluklara, çamuru yollara, hastanede aksama kadar sıra bekleyip sürünmeye layık bunlar. Ak parti yanlis yapıyor.
hizmet olarak iyi olsa da gerçekten zamansızdır. asıl eleştirilmesi gereken budur. öncesinde yapılacak milyon tane eğitim yatırımı varken bu çok alakasızdır. o yüzden altında birşeylere aranması normal.
hangi yandaşı zengin edecekleri merak konusudur.
güncel Önemli Başlıklar