bugün

Akpolis olmadan, halkına fikrini kabul ettiremiyor akepe. Amacı halkın fikirleri ve icraatleri kabul etmesi de değil.. O istiyorsa olacak mantığına sahip iken, sonu hitler ve moussolini ile aynı olacak. Yalakaları da pabuç gibi dillerini yutup, bir daha sesini çıkartamayacak. Neden mi ? Irak'ta milyonlarca insanın ölümü ve kadının tecavüze uğraması, sudan'daki katliamcının lider olarak ağırlanması, suriye'deki özgür sıçanlar ordusunun yaptığı katliam ve tecavüzleri gibi ne dine, ne insanlığa sığabilecek suçları kabul ettiler, savundular ve hatta ideolojilerine uygun diye anlattılar. Siz kimseyi dinsiz, ateist veya kafir diye suçlayamazsınız, çünkü sizler kendi kardeşlerinizi amerikan köpeklerine sattınız!..
(bkz: ben kral değilim hizmetkarınızım)

siz kral değilsiniz, olamazsınız da zaten.

hizmet etmek bu değil,
''biz kararımızı verdik, yıkacağız, yok edeceğiz. kimse bize karışamaz''
bu hiç değil.
bir rüyadır. tersine çıkar. derler ki halk arasında : ömrü uzadı...
gitgide oyları düşüyor düşecekte tezinin gerçeğidir. halk artık gerçekleri yeni yeni görmeye başladı. yok tc, yok alkol yasağı, pkk, çözüm süreci, ağaçlar, dış politika, medya sınırlandırılması, insanlık suçları, reyhanlı olayları ve daha nicesi. artık millet görüyor, geçte olsa uyanmak güzeldir.
orospu çocuğu apoyla görüşmek yıkmadıysa 5 tane ağaç yıkmaz başka bir yere 5000 ağaç dikerler genede taksimi muhalefete vereceklerini düşünmüyorum ama yanlış tabi yaptıkları bu da bi gerçek.
ulusalci kemolarin tipik hastaligidir , dunyanin kendi etraflarinda dondugunu filan saniyorlar, birakin turkiyeyi istanbul halkinin buyuk kisminin dahi gezi olaylarini onemsedigi yok.

taksimden bir turk bahari yasanacagini sanmak saflikdan ote bir sey olmali.
toplumun yarısı, gösteri ve eylemlerde dayak yiyen, gaza maruz kalan ve hapse atılan insanlara "beter olsunlar" gözü ile bakarken, biz diğer yarısı ise kendi kendimize kavga ediyoruz.

chp ve mhp birbirlerini eleştirip duruyorlar.
beyaz türk kavramı kesinlikle doğru. bana dokunmayın da ne bok yerseniz yeyin diyorlar.
işimiz genellikle tv karşısında akp'ye küfretmekten öteye geçemiyor.

akp yıkılmaz ama akp kafası cumhuriyetin anasını yavaş yavaş belliyor.

20 sene önce atatürk ve inönü'ye ayyaş denilecekti, bu ülkede yer yerinden oynardı. ordu başkomutanına sahip çıkardı. şimdi ise ordu bile pısırık bir kurum haline geldi.

onursuzluk ve kişiliksizlik bu ülkeninin düsturu oldu.
% 51,1 in görmek istediğidir. görmek istenenin oluşması için, önce adam gibi bir muhalefet şarttır.
gerçekler herkes tarafından bilinir. (bkz: kaçırdıgimiz bişey mi var)
yıkılmıs hali buysa vay halinize. bugun secim olsa yuzde 45 in uzerinde oyle yine tek basina iktidar olacak bi partiye yıkıldı demek komiklikten şakadan öteye gitmez.
he yarram he yıkılıyor yıkılıyor diye karşılık verilir.
türk milletinin atasını küçümsemesinden sonra iyice su üstüne çıkandır.
her seçimde annem sandığa bunu umut ederek giderdi ben de onu sakinleştirirdim. öyle bişey olmayacağını söylerdim. ama artık işler değişti sanırım. her ne kadar kişisel olarak desteklesem de barış süreci, suriyede düşülen tuzak ve bu saçma sapan, hiç bir getirisi olmayan yeşilaycılık numaraları akp nin imajında büyük hasarlar oluşturdu kanımca.
2014 de akp de yüzde 8 ya da 10 luk bir düşüş olursa herkes için iyi olacaktır. belki o zaman majesteleri bir kaç sene önce yapıp da unuttuğu balkon konuşmasını hatırlar.
sözcü gazetesi okumanın yan etkileri işte bu başlıklar. hayatımda hiç akp'ye oy vermedim bir çoğunuzda vermemişsinizdir bu başlıkta ki yazarlar. ama siz de en az benim kadar biliyorsunuz bunun olmayacağına. okumayın şu sözcü'yü ciddi ciddi inanıp orda ki manşetleri buraya taşıyorsunuz.
türk milletinin atasını küçümsediğinden olacak (MIŞ)

kim bu türk milletinin atası?

senin küçümsediğin atalara sahip çıktı bu adam. yavuz'un adı köprüye verildi diye kuduz köpekler gibi oraya buraya saldırdın. neden ata'ın adı verilmedi dedin? adamlar da atalarının adını verdi işte. ahahahahhaa..

pardon da, gözünüzü toprak doyursun derler adama. bu ülkede her yerin adının atatürk olması zorunlu mu arkadaşım? milyon adet atatürk caddesi, zilyon adet atatürk hedesi, trilyon adet atatürk hödesi var bu ülkede. kafanı nereye çevirirsen çevir bi heykel. bi portre.. bi tablo bi afiş...

neymiş efendim küçümsenmiş ata... senin o adamların ata saydıklarını, küçümsediğin kadar ne yaptılar acaba senin atana?

ayyaş dedi, senin aklına atanın adı geldi. hakaret eden onlar oldu. ama senin ayyaş kelimesinden atatürk sonucunu çıkarman kendi içinde bile haraket sayılmadı.

ahahahahhahahahahahahhaa yerim lan sizi ben yerrrrrrrrrrrrr. içiniz dışınız çelişki sizin.

- akp yıkıldı abi
- nasıl?
- oyları düştü
- ne diyosun barajı geçemediler mi yoksa?
- %47 aldılar abi...
- sende haklısın tabi bu bi yıkım.

artık nasıl bi algı yerleşmişse adamlara adamın oyu bi miktar düşse sanıyor ki akp yıkıldı.
(bkz: akp mum gibi eriyor)
akp yıkılırsa türkiye yıkılır. bunu görmeyen gözler boşa taşınıyor.
henüz gerçekleşmemiş gerçektir maalesef. ama bu gerçekleşmeyecek anlamına gelmiyor tabi ki güzel günler yakındır . kendi kendilerini uyguladıkları yanlış politikalarla bitirme girişimindeler . bireysel özgürlük konusunda çok yanlışlardalar.
akp'den daha mükemmel bir parti kurulursa tabi ki olabilir. ama şu an için mümkün değil.
zaten maksat odur.

meselenin ağaç olmadığı, hükümeti yıkma(yemez) ya da hiç olmazsa yıpratma amaçlı sokak eylemleri yapmaktır. yedi mi? yemedi!

(bkz: toma)ya atılan parke taşı misali geristingeri kafalarında patladı tertiplediklerinin tümü.

"göt kılı" misali birbir yolundu milletin meydanlarından bu vandallar.

vahşi batının akbabalarına ve yerli leş kargalarına umdukları buldurulmadı.

artık aklı başa almanın vaktidir, kimki şiddetle hak arama ayağına yata o vakit devletin gücünü ensesinde serin serin hissede.

pişman olana, insanlık safında duracağının sözünü verene hoşgörü kapımız sonuna kadar açıktır.

bu millet ayağına vurulmuş zincirleri kırıp kapıyı aralamışken kimki tekrar ayağa sülük gibi yapışmaya kalkışa, o vakit hakettiği kendisine verile.

taksimde birtakım güçlerin giriştiği taksimat hareketi allah ın izniyle defedilmiştir(edilecektir).

bütün bunlar böyle biline...
dinci yobazların kabul etmediği gerçek.
He yikildi yikildi gezicilerin ustune yikildi.
bilakis, halkın desteği daha da artmıştır.
akp'nin yıkılma sürecine girdiği şeklinde anlaşılması gereken gerçektir.
şunları hatırlatandır:

(bkz: yıkıldım artık ben sevemem yeniden)

(bkz: nilüfer)
güncel Önemli Başlıklar