1. 1.
  Gebze Mevlana Mahallesi'nde belgelenen rezalettir. dağıtım işini (bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri) yapıyor göreceğiniz gibi. bakın, halka nasıl tepeden bakıyor, nasıl horluyor, nasıl önlerinde köpek ediyorlar:

  https://odatv.com/vid_video.php?id=8F897

  telaştan ne yapacaklarını şaşırdılar iblisler!

  tabi sıkıntı değil. kaynağı birisinin "namusuna" teslim edilen örtülü ödenek midir neresidir belli olmayan paraları biraz dağıtmaktan zarar gelmez. nasıl olsa bunların kanlarını emecek, kaşıkla verdiğini kazanla geri alacak koca bir beş yıl elde etmek var sonunda...
  2 -3 ... rumeli71
 2. 2.
  şerefsiz köpekler insanları açlıkla terbiye edip, ihtiyaçlarından faydalanıyorlar orospu çocukları.
  3 -2 ... munir bey
 3. 3.
  keşke burada da dağıtsalar. mis gibi enayi parası. o parayla seçimde taksi tutar oyumu muharrem inceye verip taksiyle eve geri dönerdim.
  3 -1 ... forza antalyaspor
 4. 4.
  Bu rezilliği her seçimde yapıyorlar. Kuran bilmez hak bilmez peygamber bilmez münafıklar. Ama artık bunlara kızmaktan öte el açanlara kızıyorum. Ulan hiçbiriniz de mi kuran okumadınız rezil herifler? Devlet malı lan o devletin parası devletin kaynağı o. Cehennemde susuzluktan kaynar lav içmeniz dileğiyle.

  Münafık sürüsü sizi.
  2 -1 ... yok herif
 5. 5.
  bir şey işçisi olduğunu söyleyen ve de halka tepeden bakan akp elitlerinin inkar etmeye çalıştığı vakadır.

  hayır, kendisini tutmasa konuşan kadının odatv'nin ayarladığı bir kadın olduğunu da söyleyecek ama kendine hali olmayan bu kadın hakkındaki böyle yalanlara kimse inanmayacağı için söyleyemiyor, olmayan aklınca ima ediyor.

  ey bilmem ne işçisi, iki dakika adam ol, delikanlı ol, içindekini dışa vur, demek istediğini söyle açık açık..
  2 ... rumeli71