1. 1.
  AKP 'de en sert ve korkusuzca meydan okuyanın , en çok göze gireceği düşüncesi , ki bu göz milletin değil RTE'nin gözüdür ; partiyi ve icraatlarını gölgede bırakmaktadır.

  Öyleki, hangi parti olursa olsun, eğerki bir parti ve ya onun başkanını aşağılıyorsanız , temsil ettiği kesimi karşınıza alıyorsunuz demektir. bunun farketmek için samimi bir şekilde AKP li olmanız gerekiyor.
  ama samimi bir AKP li değilde , akp li olduğunu ispat amacındaysanız ve millet değil , yönetimse eğer hedefinizdeki ikna edeceğiz merci , işte böyle AKP 'yi milletten koparırsınız.

  millette ciddi bir bölünme ve nefret duygusu oluşmuş, AKP li ve olmayanların derin ve köklü olmayan bu ayrımda ciddi bir öfke birikimi olmuştur. güzel haber ise bu öfke ve kinin derin ve köklü olmamasıdır. yani öfkenin ve nefretin dayandığı somut bir olay bulunmamaktadır. taraftar öfkesi gibi bişi.

  ne yapılmalı ?
  siyasi liderler herkesi kucaklayacak şekilde konuşmalara başlamalılar.. yok eğer bunu yapamıyorlarsa merkeze yakın yeni bir siyasi parti kurulmalıdır.

  benim gördüğüm bu.. kimbilir belki yanlılıyorumdur..
  2 -1 ... importer
 2. 2.
  istanbul'da yeniden secim yapılması için baskıları, milli iradeye karşı duruş bu bitişi hızlandırır düşüncesindeyim.
  2 ... liz queen
 3. 3.
  Bir ölür bin Diriliriz merak etmeyin. Meydanı boş bulanlar atıp tutuyorlar tabi. Yok öyle 3 kuruşa beş köfte. 2023 e gümbür gümbür geliyoruz. Siz Marsta altın bulmaya devam edin.
  2 -2 ... haykirdim sessizce
 4. 4.
  yavas yavas degil oldukca hizli bir bicimde eriyecek.
  1 -1 ... portatif