bugün

önce pkk idi sonra hizbullah oldu.
sırada acaba hangi katil ve teröristler var merak etmekteyiz.
çarpıtmadır, zamanında dosyayı işlemeyenlerindir sorumluluk. ayrıca siz demiyormuydunuz dokunma yargıtayıma diye. dokundurmadınız sonu da böyle işte.
kimin kimi niçin salıverdiğini bilmeyen, okumayan, takip etmeyen akp düşmanı user hedesi.
akp ne zamandan beri salı verme hakkını eline geçirdi.
cihaner in davasını, haberalın dosyasını 3 gunde gören yargıtay neden, allah ın cezası neden 188 kişinin katilini salıverdi?
yüksek yargının buna benzer başlık açılması ve halk nezdinde hezeyan yaratmak amaçlı planlayıp uygulamaya koyduğu oyunun vasat zekalarca yanlış algılanması sonucu ortaya çıkan söylem. dürüst olmanın para ettiği dönemler yakında.
vahim hatadir.
yargıtayın teröristleri salıvermesi adını alması gereken başlık.her şeyi geçtim,bari bunu çarpıtmayın.alenen ortada çünkü.aynı yargı kafası yıllar boyu 'kadrolaşmış'

(bkz: mehmet moğultay)
"ulan dana onu senın yargıtayın saldı" diyerek gerçeklerin ne olduğunun gösterilmesi gereken konudur.
aslinda akp degil yargi tarafindan serbest birakilmislardir.yeni
yasada 10 yil icinde yargilaması bitmeyenler saliveriliyor.
(bkz: yargının apo dan medet dilemesi)
herkes kendine denk olana adalet sağlamaya çalışırmış...

şimdi bende başta olsam tuncay özkan gibi adamları savunurdum... ama tuncay özkan gibi adamlar katil mi oda ayrı bir mesele.
rte nin herzamanki gibi binbir çeşit yalanla üstünden atıvereceği, bizim kuzuların da -ha! ben demiştim zaten bizim hükümet öyle şey yapmaz! diye gönüllerini rahatlatacağı durumdur. elde kalan, mezarında yatanların kemiklerinin sızım sızım sızlaması ve gözü yaşlı ailelerden başka bişey değildir...
Eğer soygun fln planlıyorsanız önce bir teror örgütüne üye olup öyle yapın soygunu, zira türkiye ve türk düşmanı bir örgüte üye olmak yargı karşısında direkt tahliye imkanı yaratıyo güzide ülkemizde.
yüksek yargı salıverdi içişleri bakanlığı ne yaptı.. polis mit, askerleri takip ve kontrol edeceğine tahliye edilen hizbullahçıları takip etseydi dedirten durum.. yasayı sen koyacaksın boku başkasına atacaksın.
suç hükümetinmiş gibi yansedilirken işi yapması gerekenler göz ardı ettiğimiz durum.
akp'li partizan ve cehalet timsali fanatiklerin hala utanmadan savunduğu durumdur.
vay arkadaş bu adamlarda akp'yi savunacam diye ar ve ahlakda kalamış demek.
gerçi apo denen 30 bin insanın katiline sayın diyen, şehide kelle diyen birini destekleyenlerden ne beklenir ki.
tabiiki akp'nin çıkardığı yasa ile veya siyasi hamlesi ile serbest kalan pkk, hizbullah denen terörist itlerin salıverilemsini savunacaklar ve utanmadan yargıyı suçlayacaklar.

yahu seri katiller bile serbest kaldı ama hala yargı diyorlar.
insanda biraz utanma ve ahlak olur diyecem ama bunların ahlakı iki nanazla temizlendiği için doğaldır.
şimdi burada teröristleri savunurlar; 10 dk. sonra namaza giderler ve arındıklarını sanırlar.
insan bu zihniyeti görünce bırak din ve islamdan, insanlıktan tiksiniyor.
akp nin değilde yargıtayın yaptığı yanlış bir önerme çeşididir. akp eşittir yargıtay değildir. ikiside bağımsızdır birbirlerine düşmandır.