1. 12.
    ne bitirmesi ?

2000 de ölmüş bitmiş pkk ye yeniden hayat verdiler.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2159005/+
    2 ... seref zazaoglu ve sikender beg
  2. 13.
    isteseler bitirirlerdi ancak işlerini gelmiyor çünkü hdp nin doğuda veritabanı yüksek olduğu için kürtlerdende oyu çalıp hdpyi baraj altında bırakmaya çalıştılar.ancak okur yazar kesim bu numaraları yutmadı bunlar kaçın kurası?
    ... camdancamacamaktaranadam
  3. 14.
    Önce abdyi ve israil'i bitirecen,ordan oluk oluk para silah akıyor teröre.
    1 ... kalahari 1
  4. 15.
    akp ile alakası olmayan durum. 40 yıldır neden terör bitmiyor? sebebi dış güçler mi sadece? bilmiyorum. öğrenmek istiyorum ben de.
    ... matematik keskinlik
  5. 16.
    sadece akpartisini suclamayalim. en buyuk suc mafyanin.
    terorle mucadele hep mafya eliyle yurutuluyor bu ulkede diye biliyorum ben.
    ... niye boyle ki
  6. 17.
    ne bitirmesi yanlis politikalarla dahada cogaltiyorlar daha dune kadar hepitopu bi pkk varken simdi fetosu deasi vaypicisi yeni yeni orgutler turedi.
    ... kafabulanadam
  7. 18.
    terör dalgasında sörf yapmışlığı var olan bir oluşumun neden terörü bitirmek isteyeceğini anlamadığım,

terör ü, sözcük anlamıyla derin korku olarak aldığımızda, yine temel yönetim enstrümanı olarak kullanan bir yapının neyi bitirebileceğini de anlamadığım,

bununla birlikte bu soruları 10 yıla yakındır dile getirmenin, öngörülü ve haklı çıkmanın değil, bu yarak kürek oluşumdan pay almanın insanlara kazanımlar getirdiğine sıkça şahit olduğum için, haklı, güçlü veya kazançlı olabilmenin ihtimal gözükmediği yerde ancak kendi kendime bir gün bugünlerin hesabını sorduğumda aklımdan neler geçtiğini hatırlayabilmek adına aldığım notlar olsun istediğimden yorumladığım olgudur.
    ... kelkeshoze
  8. 19.
    olmayan terörü bitirdi. aynen öyle.
    ... meric the pussy magnet