1. ?.
  ulusalcıların mitinglerine karşılık cevap verme niteliğinde olabilecek bir başka miting.
  10 milyon kişi de toplanılanabilinir, akp için sorun değil. tabi ne akp'nin icraatlarından memmun, ne de ulusalcıların uzun yıllardır süren rantlarından nasiplenmemiş biri olarak ''yollar yürümekle aşınmaz, yürüyün yürüdüğünüz kadar, seçime ne kaldıki'' diyerek karışmayacagım, taraf olmayacagım miting olurdu.
  2 -4 ... bardagin dolu tarafi
 2. ?.
  imkansız bir olaydır. çünkü akp yandaşlarının nasıl insanlar olduğunu oraya toplanınca ne gibi olaylar çıkaracağını bilirler ayrıca tandoğan a da 10 milyon kişi toplanamaz yoksa "biz oranın ölçümünü yaptık bunlar insan saymasını da bilmiyor" lafı kendine dönüp dolaşır gelir.
  3 -1 ... espressivo
 3. ?.
  Eğer 10 milyon kişinin tamamı da AKPyi destekliyorsa, halkın çok büyük bir kısmının akp nin iktidarından memnun olduğunu gösterecek olan hadise. Bu durumda AKPyi beğenmeyenlere de susmak düşer.

  ister AKP olsun ister başka bir parti hiç önemli değil, önemli olan birgün gelip Türkiye Cumhuriyeti'nin lider özelliklere sahip, ekonomisi güçlü ve dünya üzerindeki politikalarda söz sahibi bir ülke olmasıdır.
  5 -2 ... kizilmaske
 4. ?.
  (bkz: 11 eylül 1980 şeriat isteriz mitingi)'nden farklı olmayacaktır. 10 milyon yobaz muhtemelen şeriat sloganları atacaktır. Ve muhtemelen bir gün sonra etrafta tanklar görmemize sebep olur. Tabii o mitingi yapmak biraz cesaret*** ister
  2 -4 ... starfreedom
 5. ?.
  Eğer iktidardaki parti atatürk ilkelerine karşı çıkıyorsa, iktidardaki partinin başbakan yardımcı cumhuriyetin sonu geldi diyorsa, türbanı kullanıyorsa ülke ne durumda olursa olsun iktidarda olmaya hakkı yoktur. Bu durumda isterse 20 milyon kişi toplasın hiç önemli değildir. Burası atatürk'ün kurduğu bir ülkedir ve ilkeleri her zaman geçerli olacaktır.

  edit: ahahaha şeriatçi yobazlar kötülemiş. Zorlarına gitti heralde
  3 -2 ... starfreedom
 6. ?.
  akp on değil 50 milyon kişide toplasa toplanan insanlar millet yerine konulamayacağı için gerekli etkiyi yapamayacak mitingdir. aslında akp mitinglerinde toplananların kayda alınıp seçimlerdeki oy hakları ellerinden alınmalıdır ki türkiye çagdaş ve aydın bir ülke olsun.
  5 -6 ... th0r
 7. 1.
  tandoğana 1 miyon kişi sığmaz diyen zihniyettekiler kendi hesaplarına göre en fazla 250.000 kişi toplayabilirler.
  (bkz: ya sayı saymasını bilmiyorsun ya da dayak yememişsin)
  3 -1 ... teka
 8. 2.
  (bkz: benim babam senin babani dover)
  ... nikim yok benim
 9. 3.
  olası mitingte Muhtemelen takkeli yobazlar daha önce yaptıkları gibi atatürk heykelini yerlerde sürdüreceklerdir.
  5 -1 ... starfreedom
 10. 4.
  - 10 milyon, 10 milyon 250 , 10 milyon 300
  + uyan tayyip uyan , rüya görüyosun
  - +%&^^'&/((%&%+^^'
  6 -2 ... jacktheripper