bugün

Koyun diye alay ettikleri vatandaştan ayar yemek.
https://www.youtube.com/watch?v=KPVsf5Ziwic
bi dakka, bi dakka hatırladım o dedeyi

15 temmuz gecesi üsküdar meydanında

f-16 lara ayağındaki plastik terlikleri atmıştı

2 sini düşürdü, 1 i ne de mecburi iniş yaptırdıydı.

huloooooooğğğğğğğğğğğğğğ.
laiklik eldan gidiya iltica geliya biz burda kürtaj yapıya vatan hayini hayiiiin 15 temmuz hayinleri.
30 iqlu bir çomar içerir. Takkesini siktigimin alagavati, omuriliği yasamıni idare etmeye zar zor yeterken bir de siyaset konuşuyor.
evet.yolların karın doyurmadığını anlamaları epey zaman aldı.
iğrenç, beyinsiz, hain ve de bunak bir çomarın höykürmesidir.

neymiş? türbanlı kızlar üniversiteye gidemiyormuş! ulan iğrenç yobaz, ne zamandan beri kızları üniversiteye yollama meraklısı oldunuz? ya o üniversiteleri kim kurdu? osmanlı döneminde var mıydı? var olan tek üniversiteye kızlar alınıyor muydu?

dişini fırçalamaktan aciz pis köylü köpek seni!...

işte böyle anlarda ismet paşa'ya çok kızıyorum. keşke ikinci dünya savaşına girseydi de bu hainler veya iğrenç babaları rus veya nazi tanklarının paletleri altında lokma lokma olsaydı.

hoş, bu köpekler askerden kaçardı ama neyse... bakın bunların babaları ne ayaktı:

(bkz: rize trabzon erzurum halkının rus işgaline tepkisi)
laayiklik elde gideyaaa

diye höykürüp duran bu adamı araştır

5 sene önce falan en büyük fetocudur

evde pilavlı zirvesi bile düzenlemiştir bu

şimdi reyize yaranacak diye 3 kelimesinin 1 i

15 temmuz haaaayinleriiiiiiii.

akşam akşam iyi güldüm ama.

bir de not ; hafız

gazi mareşal başkomutan mustafa kemal atatürk

o dümbükleri şapka takmadığı için değil

işbirlikçi oldukları için astı

bu gün o puştların mezarını bulup çıkarıp

tekrar asmak iktiza eder.

kendi yalanınıza kendiniz ancak kendiniz

inanıyorsunuz. şapka değil hain oldukları için

asıldılar.
kesinlikle katılıyorum. en azından şimdiye biraz toparlamış olurduk. ne cenabet nesiliz yahu.

(bkz: niye hep bizi buluyor)
kimi yobazın verilen "sen önce dişlerini fırçalamayı öğren" cevabından hoşnut olmadığı yobaz sıçmığıdır.

neymiş? "laikçi teyze" halkı küçümsemiş!

ulan eğer ki bu dişini fırçalamaktan, badeli boklu götünü yıkamaktan aciz yobaz, hain, bunak çomar halksa o halkın ta!

ya "laikçi teyze"nin ne yapması lazım geliyordu? bu hayvanı insan yerine koyup laf mı anlatması lazımdı? anlatsa dinler mi? dinlese anlar mı?
başına türban bağlayıp kendini yerlere atan abd vatandaşı konusu tekrar açıldı bak.

sırf türbanlı diye bir abd vatandaşını, türk vatandaşına tercih ediyorlar. görünüz bunları.
güncel Önemli Başlıklar