Advertisement

 1. 1.
  Edebiyat parçalayarak hükümetin hatalarını görmezden gelen göt kılıdır. Bunların ilk savunması çoğu türkmen onların. E amına koduğum evladı, 2500 uygur türkünü memlekete almayan kim? Vatandaşlık talebini geri çeviren kim? Onlar çin zulmünden kaçarak bizlere sığınmadılar mı?

  ama suriye'de şov yapmak varken kim takar uygur türklerini. Samimiyetsiz piçler sizi, ırak nasıl saddam'ı sattıysa tam tersi gerçek suriye halkı esad'ı satmadı.

  çünkü biliyorlar ki esad devrilse daha beter olacaklar, teröre boğulacaklar. Ama bu göt kılları bir çuval kömürle ortadoğu uzmanı amına koyim.
  8 -6 ... rainheart
 2. 2.
  bunlar ümmetçi orospu çocugudur.
  Bakın açık konuşuyorum tarihini bilmeyen bir insandan ne beklenebilir ki.?

  Araplardan nefret ediyorum , ha bu arada da ben müslümanım.

  Neden mi nefret ediyorum.
  Aranızda biriniz türk kağanı olan hakan sulu'nun adını duydunuz mu?
  yada bir türk beyliğinin lideri olan kabac hatunu ?
  talkan katliamını biliyor mu.?

  Eminim hiç birini bilmiyordunuz.

  Yada ümmetçilikten başınızı kaldırıp Türklerin müslümanlaşması sırasında nasıl soykırımlara , katliamlara ve nasıl bir işkencelere kaldığını bilen var mı?

  Evet bunlardan da haberiniz yoktu.
  Benim o şanlı güzel atalarımı bu orospu çocukları katletmişlerdir.
  40.000 Türk ü idam edip 24 km. boyunca ağaçlarda sallandıran bir soysuzların soyudur bu araplar.
  her türk başına 100 dirhem para vaad eden bir soysuzların soyudur bu araplar.
  Her türk ailesine arap bir erkeği yerleştirip , Türklerin eşine tecavüz eden dinlerini yaşamasını yasaklayan soysuzların soyudur araplar.

  50.000 Türk'ü damgalayıp pazarlarda cariye ve köle olarak satan soysuzların soyudur araplar.
  40.000 kişiyi göl kenarında idam edip gölde ki kanlı su ile ekmek yapıp yiyen soysuzdur bunlar.
  gök tanrı inancına bağlı olanlara vergilerle ezip yaşamaya mahkum bırakan soysuzdur bunlar.
  Aynı zamanda verdiği sözleri tutmayıp şehirleri talan etmişlerdir.

  eminim kimse bilmiyordu bunları.

  Yada hakan sulu ya ne demeli.?
  Türk tarihinin en önemli kağanlarından sadece biridir , Türk boyları üzerinde birliği sağlayıp arapların üzerine yürüdüğü sırada ve kaybedilen çoğu şehri geri aldığında , bir türk olan cuzdan beyi tarafından ihanete uğrayıp öldürülmüştür.
  Bu ihaneti kim düzenledi sanıyorsunuz. Sizin o ümmetçilik yaptığınız araplar.!!

  Ha bunlar neden mi oldu.?

  evet türkler törelerini ve gelenekleri , gök tanrılarını , bilge kağanlarını bırakmazlardı lakin Türkler arasında birlik olmadığı için ayrı ayrı beylik olan her türk devleti düştü tek tek.

  Araplardan ve arap soyundan nefret ediyorum , hak ettiğini yaşıyorlar , gram acımıyorum.
  7 -1 ... el tahir
 3. 3.
  israil çıkarlarını savunan göt kılıdır.

  akp neden suriye'ye düşman? efendim, suriye'de demokrasi yokmuş!... suudi'de var mı, katar da var mı, türkiye'de var mı? başka? efendim esad ayaklananları öldürmüş! ileri demokrasisiyle tanınan bahreyn'in inci meydanında katledilenleri nereye koymak lazım o zaman?..

  bunların hepsi hikayedir. israil planını ta 1982'de yaptı, akp ve göt kılları söz konusu planın destekçileridir. plan şurada:

  http://www.informationcle...20the%20Middle%20East.pdf

  ne diyor? suriye parçalanmalıdır diyor, ırak parçalanmalıdır diyor, libya parçalanmalıdır diyor, iran parçalanmalıdır diyor, türkiye parçalanmalıdır diyor... sen kalk israil'in en büyük düşmanlarından olan, israil'le defalarca savaşmış olan suriye'yi parçala, sonra anti siyonist olduğunu iddia et... yemezler..

  erbakan zamanında akp'yi destekleyenleri uyarmıştı ama lafını dinleyen olmamıştı...
  1 -1 ... rumeli71
 4. 4.
  akp'nin suriye politikasını (a haber, atv , haber türk ) gibi televizyonlardaki yanlı ve gerçek dışı tartışma programlarından seyredip öğrenen insan tipidir. sorsan suriye de bulunan örgütleri bilmez müslüman olmasına rağmen işid'in neden kafa kestiğini bilmez. pyd-pkk , asala ve istihbarat örgütlerinin kol kola gezdiğini ve bunun sebebini bilmez. onlar için akp ne derse o diğer partiler ne derse kötüdür. lütfen olaylara biraz geniş pencereden bakmayı öğrenin ve kitap okuyun da bitsin bu cehalet.
  2 -1 ... balamir1234
 5. 5.
  suriyeliler iç savaştan kaçan kişilerdir. düşmandan değil. kardeşini vurmamak için türkiyeye gelmiş insanlardır. kucak açan tek ülke türkiyedir.
  ... ayhan72
 6. 6.
  Bir göt kılının zekadan bahsetmesi ne kadar ironik tanrım!

  Üstelik yaptığı tespitlerde ilkokul 2 kafası. iran, çıkarları gereği her zaman amerika ile ters düşmek zorunda bu birincisi. ikincisi Irak'ta saddamı satan halktır amına koyim kim sikler iran'ı malikiyi. Topunla tüfeğinle savaşacaksın o kadar. Neyse saddam'ı satanlarda şimdi arap pazarında tavuk satıyordur. Saddam'ın komutanları da ışid'in başında "ıraklıları sikeceğiz amerika'nın kucağına oturdular" diye naralar atıyorlar.

  Tıpkı senin bop eşbaşkanının oturduğu gibi. Bir zamanlar sarmaş dolaş olunan esad'la neden düşman olduğunu anlaman için 3 gramlık beynine biraz ilave lazım. Rusya ve çin neden esad rejimini destekliyor biliyor musun? Çünkü amerikanın çöreklenmek istediği yerleri biliyorlar. o salyangoz gibi yapıştığın bop eşbaşkanın tayyipin de neden çark ettiğinin farkındalar. Ayrıca sen amerika safındasın şu an gerizekalı o yüzden safını karıştırma.

  Esad iç savaş öncesi adaletli şekilde seçim yapılsın, eğer kaybedersem hükümeti teslim ederim dediğinde karşı çıkanlardan biride senin oy attığın partiydi zeka arayan yavşak.
  2 ... rainheart
 7. 7.
  koyunun önde gidenidir, çünkü ben ne olduğunu bilmediğim bir şeyi savunamam.

  2010 öncesi: esad bizim dostumuz açıklamaları.
  2010/11: esed katildir, iktidardan gitmelidir. cihatçı sünni muhalifler desteklenmelidir görüşü
  2012/13: açılım süreci ve pkk'ya göz yumulması + barzani'yle miting
  2013: silah yüklü mit tırlarının deşifre olması ve türkmenlere gönderildiği yalanı
  2014: kobane savaşı için türkiye üzerinden peşmerge takviyesi yapılması. (pyd'ye destek) + pyd liderinin türkiye'de ağırlanması.
  2015: çözüm süreci'nin bitirilmesi ve pyd'nin kötülenmesi + rus uçağının düşürülmesi
  2016: pyd'ye yardım yapan ülkelere kafa tutulması + pyd'yi bombalamak.

  adamların bi yaptıkları öbürünü tutmuyor. dün dostum dediklerini öteki gün düşman ilan ediyorlar. düşmanlarını dost diye bağırlarına basıyorlar. bu akp'nin ne olduğu belli değil.
  türkiye'de rererö bağırarak siyaset yapabilirsiniz ama dış politikada eyyyy x'ler sökmüyor. erdoğan sele kapılmış taş gibi sürükleniyor, ülkemizi de peşinde sürüklüyor. ne yaptığı belli olmayan bu adamları kimse savunmasın lütfen.

  dünyanın en önemli bölgesinde bulunuyoruz ama iş bilmez adamlar yüzünden etkisiz elemanız.
  2 -2 ... selfieist