1. ?.
  27 ocak 2009
  Selamun aleyküm günlük,
  bugün fakirlere kömür dağıttık. görsen nasıl mutlu oldular. inşallah yarın da 100 lira para dağıtacağız. hayırlısıyla bu seçimde de kazanacağız.

  28 ocak 2009
  Selamun aleyküm günlük,
  bugün gariban vatandaşlarımıza 100er lira para dağıttık. hepsi sevinçten havalara uçtu. oylarını bize verecekler.
  iki gün sonra davos zirvesi var hepimiz heyecanlıyız

  29 ocak 2009
  Selamun aleyküm günlük,
  bugün ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yiyecek dağıttık. oylarını bize vereceklerini söylediler. bir de yaptırdığımız anketin sonuçları gelmiş. açık ara öndeyiz. bu yardımlar işe yaradı anlaşılan. yarın büyük gün sevgili günlük.

  30 ocak 2009
  selamun aleyküm günlük,
  "benim için davos bitmiştir" desem herşeyi özetlemiş olurum günlük. marttaki seçimlerde bayağı oy kazanacaığız demektir. zira muhalefet partiler bile başbakanımızın haklı olduğunu söyledi. ingilizce bilmiyor ama ordaki herkesi susturmasını bildi onlara kafa tuttu. işte bizim liderimiz. kasımpaşalı ne de olsa.

  31 ocak 2009
  selamun aleyküm günlük,
  seçime günbegün yaklaştığımız bu günlerde doğalgaza yüzde 17 indirim yaptık. vatandaşın inanası gelmedi ama onlar da yüz buldu mu astarını istiyorlar canım. diyorlar ki yüzde 80 zam yapmışız da 17 indirim azmışmış. seçim geçince yine zam yaparmışız. bak sen şu işe.
  2 -2 ... il nome della rosa
 2. ?.
  Sevgili günlük diye başlamayan günlük.
  ... hasta siempre
 3. ?.
  pazartesi- kömür dağıt
  salı - israile giriş (akşam telefonla konuş alttan al, başımıza iş almayalım)
  çarşamba - kömür dağıt
  perşembe - abd'ye giriş (iptal bu, cüneyt zapsu 'aman abi yanarız' dedi )
  cuma - n a m a z
  cumartesi- kömür dağıt (eee hep aynı, lan haftaya da soba mı kursak)
  pazar - evlere git mantı aç (hah bu daha iyi, zaten önümüz bahar kömür mevsimi de bitiyor)
  1 ... david addison
 4. ?.
  seçimler yaklaştı gaz indi.
  ... cadeau
 5. ?.
  vatandaş kömürlerimize o kadar sevindi ki!! hatta belli bir kesim götlerine sokmaya kalkmış.. hem sevindik, hem de artık yanmaz diye üzülmeye başladık açıkçası.
  1 -2 ... kristin
 6. ?.
  4 şubat 2009
  selamun aleyküm günlük,
  doğu anadolu daki vatndaşlarımıza beyaz eşya* yardımı yaptık. sence de biraz abartmış mıyız günlük? bu halka da ne yapsak yaranamıyoruz. eşya dağıtacağınıza iş verin bize dediler. onların ki de istemem yan cebime. neyse oylar bizimdir bizim kalacak. böyle insanlar hep varolsun, sağolsun.
  ... il nome della rosa
 7. 0.
  7 haziran 2011
  selamun aleyküm günlük,
  ülkeyi satıp savdık, analarına küfür ettik, askerleri yazarları içeri tıktık, enflasyon tavan yaptı da örtbas ediyoruz bi şekilde, benzin falan alıncak gibi değil sayemizde ama yine de milletimiz bizi seçer be günlük neden seçmesin bizim gibisini nerden bulacaklar.
  ... il nome della rosa
 8. 1.
  allahın selamıyla başlıyorum sözlük.
  bu seçimlerde yine kazandık sözlük. %40 akılları olanların suratını görecektin sözlük. allahın selamıyla başlamamıza kıl olan ateistlere karşı kazandık sözlük. kaç seçimdir hatırlamıyorum ama kazanıyoruz sözlük. kazanmaya devam ediyoruz sözlük. herşeye rağmen... türkiyedeyseniz ve üst üste 15 yıl tek başına iktidar olmuşsanız sözlük, o zaman türkiye daha güzeldir demek.

  (bkz: akp nin seçim sözlüğü)
  ... bana felsefe yapma ne olur
 9. 2.
  selam tırro günlük,

  bugün yine koyunlarımı 2 kömüre tav etmenin vermiş olduğu melankolik götlüğü yaşıyorum. lan ne kadar da üç kağıtçıyım. diğerleriyse bana gıpta mı ediyorlar, yoksa küfür mü ediyorlar anlamıyorum. sadece kulak çınlamasından dolayı geceleri uykum bölünüyor. bu aralar işler kesat be günlük. hangi sektörden bişey satsam acaba amerikaya? neyin mevsimi ki la acaba bu dönem?
  neyse buluruz biz yolumuzu. yarın büyük götlükler yapmak için erken yatmam lazım. zinde olmam lazım. sabah erkenden porno arşivlerimi karıştırayım. belki 3-5 tane kayda değer bişeyler bulurumda piyasaya sürerim. hadi ben gidiyorum günlük. by.
  ... libidoping
 10. 3.
  selamun aleykum sözlük
  12 haziran yine kazandık. angus'tan sonra ithal muhalafet getirmeyi düşünüyoruz. tanzanya bizim muhalefeti istiyor. azıcık sıkıştırdık yedek parça olarak kullanacaklarmış. kılıçdaroğlu tanzanya'ya özerklik vaat etti herkese 1000000 Shilling vereceğini söylemiş kafaları karışmış. süre istediler düşüneceklermiş. mhp lileri istemiyorlar, yav karımız kızımız var olmaz o iş falan diye bir şeyler gevelediler ağızlarında tam anlayamadık. günlük sıkılıyoruz proje yapıcaz yine. chp liler miting, bozkurt, yandaş, angus, laiklik, şifre evet bunlar sözlük.
  ... asitbazdengesi