1. 1.
    pkk'ya operasyon yapma müzakere et,seyyar mahkemelerde af çıkar,bütün güneydoğuyu bomba yığınağı yapmalarına müsade et
    fetöye operasyon yapma devletin kozmik odasına kadar sok darbe yaptır
    pyd'ye operasyon yapma türbeyi onların açtığı koridordan kaçır,liderini meclliste kırmızı halı ile misafir et
    ışid'e operasyon yapma yapma ya,içerdeki ışidlileri serbest bırak,evinde bomba buluna ışidli kadını tahliye et.

sonra çık gel bunların bütün sorumlusu chp de.

vay amk.
    4 -1 ... munir bey
  2. 2.
    eski dost düşman olmaz.

akp nin pkk ya operasyon yaptırmaması
    4 -3 ... teflon
  3. 3.
    hala ''cihipi piyidiyi tirir irgiti diyimiyir'' diyen gerizekalıların oldugunu görmek insanı güldürüyor.

oğlum siz nerenin gerizekalısısınız gerçekten? adamlar bas bas pyd ypg pkk ışid öso el nusra terör örgütüdür diyor.
    sizin gibi işlerine gelince dost götler sıkışınca terörist ilan etmiyor.

bu ne yüzsüzlüktür bu ne şerefsizlşktir ya.
    6 -4 ... munir bey
  4. 4.
    tamda afrin operasyonu yapılırken bu söze insan kıçıyla güler. insaf yahu.insan allah'tan korkar,kuldan utanır.
    5 -2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  5. 5.
    zamanında valilere "pkklılar a karşı tsk tarafından talep edilen operasyonlara izin vermeyin" diyen malum zat, sonradan da "operasyonlara izin vermeyen valiler için gereken yapılmalı" demişti.

keza habur rezaleti için "bunlar bizi mutlu eden görüntüler" demişti tbmm de.

bunları unutmuyoruz.
    4 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    (bkz: Apo bizi kandırdı)

bütün o zamanlardan sonra AKP'nin geldiği çakma, aşırı, sonradan görme milliyetçiliğinin ne yapmacık olduğu gayet net.
    6 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  7. 7.
    yani terör örgütleriyle ilgili muhalefeti suçlaması gereken en son parti bile olamayacak akp'yi savunmak için burada mücadele vermek don kişotluğun son levelı olsa gerek.

dostum siz bu ülkeyi sıfır terörle aldınız ve 15 yıl sonunda ülkeyi getirdiğiniz nokta bu:)

kıvırdığının yarısı kadar utanma duygun olsa şimdiye düzelme yolunda birkaç adım atmış olurduk ama yüz de yok eşek derisi gibi olmuş boku atıyorsun durmuyor *
    2 -1 ... munir bey
  8. 8.
    anlıyoruz ki suçlu yine chp. ehehe. lan oğlum bu ülke bitmiş, uzatmaları oynuyor. ne pkk ne bilmem ne kimsenin umrunda değil demiyoruz boşuna. mevcut hükümet seçim derdinde, oy derdinde. sabah akşam muhalefete sallııyor amk. zaten pamuk iplğine bağlı iç beraberliği bitirmek için kendini yırtıyor.

o değil de chp afrin operasyonuna tam destek verdiği gibi bu sabah incirlik dahil tüm nato üsleri kapatılsın diyerek olağanüstü destek vermiş oldu. ben ne olacağını biliyorum da izleyin görün. kapatamazlar ve ardından suçlu yine chp olur. * dışardan bakılınca çok eğlenceli ülke aslında.
    2 ... power supply